Lista ocen Opel Astra J (293) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z przodu duzo miejsca. Mam 178cm wzrostu i jak mam ustawiony fotel kierowcy pod siebie to z tylu jak usiade mam 3 cm luzu przy kolanach. Podróż powyżej 300km to tylko w cztery osoby. Znajomi meczyli się troche za wąsko z tylu dla nich bylo.
~augustyno1
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Większa przestrzeń niż w Astrze H i z przodu i z tyłu, jedynie bagażnik mniej ustawny , wnikające zawiasy do wnętrza bez zabezpieczenia przed przygnieceniem , dodatkowe boczne siatki, pasy , haczyki mocujące bagaż, uchwyt na długi parasol,
~carloss86
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
W porównaniu z innymi kompaktami tylko bagażnik uznałbym za jeden z lepszych. Fotele pierwszego rzędu są skrojone chyba pod azjatów na diecie, drugi rząd to skopiowana kościelna ławka. Fotele i tylna kanapa to najgorszy punkt tego auta.
~greenstw
GTC 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ciężko się wślizgnąć do środka z racji niskiej linii dachu, jednak po znalezieniu się za kierownicą zapominamy o tej wadzie, ponieważ nie chcemy się stamtąd ruszać! Regulacja fotela w kilku płaszczyznach, wsparcie na nogi niczym w BMW- najwyższa klasa.
~Kris
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, a że fotel mam wyciągnięty maksymalnie długi, bo jestem wysoki z tyłu miejsca jest mało. Pasażerów jednak nie woże i myslę, że w każdym innym aucie tej klasy po rozłożeniu siedzenia do tyłu miejsca by było nie za duzo.
~Dudas
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Jak na tę klasę przystło miejsca jest wystarczająco. Warto dopłacić do foteli ergonomicznych ( standart w wersji Sport którą użytkuję ) - nigdy w życiu nie sądziłem że fotele mogą być tak wygodne. Po 1200km trasy stwierdzenie \"ból pleców\" nie istnieje.
~pawel
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Z tylu mogloby być więcej miejsca na długość. Regulacja foteli przód w bardzo dużym zakresie. Masakra bagażnik: niby duży ale mały wlot i nie zaladuje sie do pełna, bo ramiona od pokrywy potrzebują duuużo miejsca.
~maki80
Sports Tourer 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Nie ma czego sie czepic jesli mowimy o przestrzni dla kierowcy i pasazerow,bo bagaznik - w sumie dla ktorego kupujemy kombi to nic specjalnego.Przecietny hatchback z tego segmentu oferuje taka sama ilosc miejsca
~dario_p
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Poza silnikiem to zdecydowanie najsłabszy punkt programu. Ostatnio podwiozłem kolegę (wsiadł do auta i nie zwrócił uwagi jaka to marka). Jakież było jego zdziwienie że siedzi w Astrze 4 ... myślał że wsiadł do Corsy.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J
8,9
9,4
~lognith
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Nie jest to najprzestronniejsze auto w klasie, ale dla normalnego kierowcy i normalnych pasażerów jest odpowiedni. Duży rozstaw osi i sporo miejsca na nogi z tyłu. Choć kanapa węższa o 4 cm, niż w Hyundaiu. Siedziska bardzo wygodne.