Lista ocen Opel Astra J (252) - Ergonomia

Na liście zabraknie 210 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Kolejne bzdury dziennikarskie: Mnóstwo przycisków w kokpicie... A tu po prostu nie mamy poukrywanych funkcji do radia czy ustawień pojazdu, tylko do wielu rzeczy mamy osobne przyciski - dla mnie super sprawa. Ogarnięte pierwszego dnia co jest do czego.
~Marcin
Sedan 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Mnóstwo miejsca i schowków. Rewelacyjny jest schowek w siedzeniu pasażera :) A z nadmiarem przycisków na konsoli to lekka przesada. Można wszystkich przycisków nauczyć się w godzinę, a i tak większość funkcji obsługuje się jednym pokrętłem.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Dużo schowków, nawet mało co ich używałem, przydatnie te na picie w schowku głównym, w podłokietniku i na \"mostku\" też przydatne. Guzików wcale nie za wiele jak niektórzy piszą. Obsługa łatwa wystarczy chwilkę posiedziec w autku. Nwet bez instrukcji.
~Witek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fotele bardzo wygodne w tym modelu. (nie jest to standart w innych wersjach wyposażenia). Przyciski sterujące rozmieszczone w sposób logiczny i wygodny, może z wyjątkiem sterowania oświetleniem tablicy rozdzielczej, które zasłania kierownica.
~Dario 679
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Rewelacja ! Proszę nie słuchać tych co piszą że dużo przycisków i trudno się połapać , ja wsiadłem i po kilku minutach wiedziałem już wszystko :) A jeśli dla kogoś to za trudne to niech lepiej jeżdzi komunikacją zbiorową , będzie bezpieczneij dla innych:)
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Obsługa jest prosta (mam wersję cosmo). Dostęp do konsoli jest bardzo dobry. Na pierwszy rzut oka może przerażać ilość (duża) przycisków. Po kilku jazdach wszystko jest jasne i proste. W nocy bardzo dobre podswietlenie wszystkich przycisków.
~pawel393@onet.eu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Ergonomia bez zarzutów, mimo dużej ilości przycisków po kilku godzinach zabawy można sobie z nimi poradzić bez instrukcji obsługi. Spasowanie bez zarzutu, w środku wydaje się że siedzimy w samochodzie o klasę wyżej jakość materiałów też wporządku.
~pablo_fso
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Tu należy Opla pochwalić bo szeroki zakres regulacji i duża przestrzeń sprzyja ergonomii. Minus za brak podłokietnika środkowego (w tej wersji wyposażeniowej) i jak dla mnie niewygodną pozycję hamulca ręcznego.
~Adam
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
ZERO szukania czegokolwiek, wszystko pod ręką. A krytykowany panel z guzikami - idealny. Raz naciskasz i masz. Nie to co super-ekrany z menu-podmenu-pod-podmenu... i ani się spostrzeżesz przejechałeś 300m nie patrząc na drogę
~Fan
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Wszystko na miejscu, pod ręką, logiczne i ładne. Tylko wycieraczki gorsze niż w Octavii - tam na postoju same się zatrzymywały lub zwalniały pracę, tutaj pracują tak samo intensywnie na postoju jak i w trakcie jazdy. To nieco irytuje.