Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zet
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
W mojej wersji posiadam fotele RECARO i przy wzroście 187 cm zasłania mi kierownica górna część zegarów. W poprzedniej omedze ze zwykłymi fotelami tego nie było. Widocznie RECARO są trochę wyższe mimo ustawienia fotele w najniższej pozycji
~doprze
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
tablica rozdzelcza jest poprawnie wykonana. wszystko we właściwym miejscu. nawet sterowanie elektrycznymi szybami ostatecznie okazało się dobrym rozwiązaniem. Wielofunkcyjna kierownica dopełnia obrazu dobrej ergonomii i wygody obsługi
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Każdy przełącznik na swoim miejscu.Duże czytelne zegary.Regulowane podświetlenie kokpitu, podczas tras nocą zegary nie męczą oczu (po przyciemnieniu). Brak uchwytów na napoje, ale w tamtych latach nie brano tego pod uwagę.
~Grzegorz
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Większość umieszczona dobrze.Brak regulacji kolumny kierownicy wzdłuż, tylko kąt nachylenia.Słabo rozwiązane sciemnianie oświetlenia wnętrza , brak włączania oswietlenia po otwarciu zamka centralnego.Zbyt mały podłokietnik w drzwiach
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
rowniez osoby ponizej 170cm wzrostu beda mialy problem ze znalezeniem odpowiedniej pozycji za kierownica, natomiast ja nie moge zlego slowa powiedziec, wszystko mam w zasiegu reki i wzroku
~izirybak@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Generalnie wszystko [prawie] na swoim miejscu! Otwieranie 4 szyb pomiędzy kierowcą a pasażerem, wolałbym, aby przednie szyby otwierało się przyciskiem na drzwiach.
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Wielka kabina moc miejsca dla 5 osób i spokojnie 500 kg ładunku .Z takim ful pakunkiem płynie i mocy jej nie brakuje.
~Chicano@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Wszystko pod reką, intuicjnie trafiamy na podstawowe funkcje, duża łatwość obsługi nawet dla typowej blondyny.
~KRY
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
To auto nie ma jeszcze 1200 przyciskow ;) Nie ma najmnieszych problemow z obsluga, wszystko jest tam gdzie powinno i dziala elegancko.
~zan.jac@wp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Wszystko na miejscu odpowiednio podświetlone, porządne fotele z trzymaniem bocznym
Opel Omega B Kombi