Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~izirybak@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
To auto płynie :) [tym się nie jeździ tym się pływa] Kierowcy którzy jeżdżą tylko po PL nie może się w pełni delektować jazdą z wiadomych przyczyn. W koleinach przy oponach 225/65 R16, że o 235 i 17 nie wspomnę auto nie mieści się w koleinach i strasznie ciągnie w lewo lub w prawo. Na normalnych drogach jest SUPER! Parkuje się tym lepiej niż FIATEM PUNTO!
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Bardzo fajnie się prowadzi to jest auto dla mężczyzny moc i tylny napęd ! Ponad 150 km/g płynie jak po szynach trzyma się drogi dobrze jest mięka i przy jeżdzie sportowej trzeba na to uważać . Na autostradzie szła 230 i nie budziła we mnie niepokoju płyneła .
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
powiem tak troche ją nosi, ale przywyklem do bardzo szybkeij jazdy mocno zmodyfikowanymi samochodami po zakretach, a tu jeszcze nic nie zrobilem, byc moze zmiana amorow na twardsze wystarczy, za to komfort poprostu ideal na nasze \"drogi\"
~Chicano@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Limuzyna w pełnym tego słowa znaczeniu. U mnie mam znaczny przebieg, aczkolwiek nie ma stukuków i zawieszenie ok. Prowadzi sie doskonale, rozstaw osi pozwala na łatwe manewry w mieście i popraiwa ogólną zwrotność . Pęłną rozkosz doznajemy w dłuższych trasach.
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Omega doskonale trzyma się drogi. Auto stworzone jest do długich tras. Na autostradach i drogach ekspresowych super, jedzie jakby była przyklejona. Układ hamulcowy z TC i ABSem , na mokrych nawierzchniach perfekcja.
~Mazur
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Niestety ostre wejście w zakręt daje wrażenie niechybnego dachowania, strasznie się przechyla. Tylny napęd i stosunkowa duża moc praktycznie uniemożliwiają jazdę zimą nawet przy niewielkich wzniesieniach - rzecz dość denerwująca.
~zan.jac@wp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Na prawdę bardzo wygodny , neutralny układ jezdny , przypominają czasem tylko o sobie stukaniem łączniki stabilizatora /całe 37zł/ ale tylko na drobnych wybojach , most cichutki a wyłączana kontrola trakcji to super sprawa!!
~bimek
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
ciezko z polskimi drogami , ciezkie auto i niestety co 30-40 tys km trzeba jakies elementy zawieszenia wymieniac , na plus koszty - wszystko za grosze na allegro , majster tez duzo nie wiezmie
~dawid.spt@op.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
za to kołodwumasowe mozna załatwic w ekspresowym tempie.u mnie jest juz trzecie kolo!!!dodam ze tarecza i docisk wytrzymują duzo.siada tez czasami podpora wału napędowego.

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KRY
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Na moj gust troszke za miekka w szybciej pokonywanych zakretach, ale komfort jest naprawde dobry, zreszta idealnie to sie nia jezdzi po autostradach :)
Opel Omega B Kombi