Lista ocen Peugeot 307 II Kombi (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chab7
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Na pierwszy rzut oka wydaje się ok. I w zasadzie dla większości ludzi będzie doskonale ale parę rzeczy mnie naprawdę wkurza: 1. Radio - sześć stacji FM na jednym ekranie, drugie sześć na drugim. Do dupy bo trzeba się naklikać żeby przełączyć się z jednego ekranu na drugi w związku z czym używam tylko jednego. Nie wiem co im nie dało tego jakoś rozwinąć. 2. NIE DA SIĘ SŁUCHAĆ RADIA NA POSTOJU DŁUŻEJ NIŻ 30MIN. BEZ ZAPALONEGO SILNIKA. TO JEST...
~arszymek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
najbardziej funkcjonalne auto, z tych które miałem. kierownica regulowana w 2 płaszczyznach, fotel z regulacją wysokości i pomimo, że mam 189 wzrostu miejsca mi wystarcza, rozkładany podłokietnik wreszcie mam pod łokciem a nie gdzieś z tyłu. Moja wersja to 7 os. SW i dzięki temu jest dużo możliwości konfiguracji foteli 2 rzędu. 3 niezależne fotele można swobodnie wyjąc w dosłownie 1 min., można je zamontowac "w bagażniku" i zyskac...
~Grzechotnik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Wszystko łatwo opanować, nie ma za dużo guzików, sterowanie radia i tempomatu przy kierownicy, podobnie komputer pokładowy. Klimatronic, łatwy w obsłudze, czytelny wyświetlacz. Pozycja za kierownicą OK, ale w moim modelu nie ma podparcia lędźwi, co dziwi, bo jest np regulacja wysokości fotela kierowcy i pasażera. Fajny schowek na okulary i miło podświetlone lusterka w osłonach przeciwsłonecznych. Trochę za niski podłokietnik z tyłu. Z przodu...
~brudi@o2.pl
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
wszystko bardzo fajnie rozmieszczone, przydatne szuflady pod przednimi siedzeniami, ogromny klimatyzowany schowek, duże kieszenie w drzwiach, bardzo łatwo wymienia się przednie i tylne żarówki, koło zapasowe znajdujące się pod podłogą też nie jest uciążliwe, koło dźwigni hamulca ręcznego są wgłębienia na napoje, dodatkowe gniazdo zapalniczki na wysokości pułki bagażnika
~ypoziebl@cyfronet.pl
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Żadnych zastrzeżeń. Z małym wyjątkiem dodatkowych, rozkładanych podlokietników, które moglby byc umieszczone trochę niżej. Wygodne, dobrze trzymajace siedzenia. Przyjemna (solidnie wygladajaca, wykonana z dobrych materialow) deska rozdzielcza. Calkiem przyzwoite radio i odtwarzacz CD/MP3 (podobno w wersjach przed liftingiem bylo z tym roznie). Intuicyjna i latwa obsluga.
~Marek
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Wszystko pod ręką. Może dla tego, że to mój drugi 307, ale w innych autach miewam klaustrofobię. Tutaj mam sporo przestrzeni, urządzenia są dobrze rozłożone, wyświetlacz radia i komputera daleko pod szybą, więc nie trzeba schylać się i szukać informacji na desce.
~AndrzejO
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Wszystko jak należy. Trochę denerwuje "Economic mode", którego nie da się wyłączyć, ale z drugiej strony zabezpiecza przed rozładowaniem akumulatora. Bardzo ergonomiczne fotele przednie. Świetne na długie dystanse. Żadnych odkształceń czy przetarć (wersja Sporty)
~halloweed
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Przyciski na swoich miejscach, nie ma ich za dużo i nie trzeba szukać. Dla niskich osób problemem jest wysoko poprowadzona górna linia szyby przedniej. Nawet przy podniesieniu fotela kierowcy na maxa do góry słońce razi w oczy (blendy nie wystarczają).
~Darek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Fotele wygodne a wszystko jest dobrze rozlokowane. Jakość plastików naprawdę dobra po 40k nic nie trzeszczy. Przeszkadza trochę niski przód. Urwałem osłony silnika i często szoruję przednim zderzakiem po krawężniku. Prosto ale wygodnie.
~Boleslaw
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Nic dodać więcej, po 400 km. trasy byłem swieży i wypoczęty. Wszystko pod ręką i intuicyjnie. Sterowanie radiem z dzwigni pod kierownicą - bomba. Osobiście drazni mnie trochę w nocy jaskrawość podświetlenia ekranu klimatyzacji.
Peugeot 307 II Kombi