Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomi
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
co chwile wyskakują jakieś denerwujące mankamenty. Plastiki trzeszczą lub woguel nie wytrzymują, 2 zamki nie działają, "bolce" od zamków juz dawno nie wytrzymały, nawiew raz działa raz nie, drzwi opadły i się nie domykają, od niedawna tez z trudem się otwierają, co chwile urywa się sprzęgło a dokładnie plastik który trzyma linkę w pedale, ok 3 razy juz zawiódł, zamek od klapy bagaznika nie odbija, lewarek się rozsypał, ręczny nie działa i mogę...
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Drobiazgi lubią się popsuć. Kilka takich które przychodzą mi teraz do głowy to spalony bezpiecznik, odłamanie sie zawiasów przy schowku, pęknięcie ochronki na głośniczka, zawieszony pływak, wytarte zapadki przy drzwiach, zwarcie na siłowniku do wlewu paliwa, poluzowana linka ręcznego... Jednym słowem lubią się pojawiać przeróżne usterki, ale nic nie do naprawienia chałupniczymi sposobami.
~dzinek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Autko ma swoje lata i takie rzeczy są nieuniknione. Zanotowałem uszkodzenia- centralny zamek(nasmarowanie mechanizmu), węże płynu chłodnicznego, linka prędkościomierza, słaby styk w tylnej lampie, guma na przegubie, linka ręcznego, Uważam że to standard po tylu latach, ale fakt passat tutaj wypada nieco lepiej
~Przemek P
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Skaczą wskazówki od obrotów i prędkości.Zawieszają sie przyciski od el. szyb. drzwi opadają.piszczy wentylator.świecą sie jakieś "nieznane" kontrolki. fotel się rozwalił.Przełaczniki od kierunkowskazów i świateł zawodne bardzo!!! MAM WYMIENIAĆ JESZCZE???? PO PROSTU KATASTROFA!!!!!
~Yakoob
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Byłoby idealnie, gdyby nie francuska instalacja elektryczna - to moje drugie auto, w którym padł sterownik centralnego zamka w bagażniku - zawsze mnie to denerwowało. Delikatne zawieszenie. Poza tym wszystko OK!
~t.trentowski@plusnet.pl
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Hmm tragedia, wszystko sie sypie: silniczek wycieraczek, spryskiwacza, elektryka lamp, ham ręczny. Plastki trzeszczą, a zamki w zimie nie wytrzymują:(
~waldek-bar-wa
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Po tylulatach eksploatacji można jechać spokojnie,że dojedzie się do celu,jedynie co jakiś czas traci się kontakt na złączkach elektrycznych.
~piciapd@interia.pl
Kombi 1.9 105KM 77kW
Strasznie zawodna elektryka.(W moim przypadku może to wynikać z dużej niedbałości poprzednich właścicieli). Poza tym raczej nic sie nie dzieje.
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie wymienne zawiaski od drzwi - trzeba oddac do blachadza. 1para drzw(kierowca/pasazer) 150zł
~Darass dondragondarson@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Trzeszczące plastiki, sporo drobiazgów, których nie chce mi się naprawiać np. kontrolka hamulca ręcznego.
Peugeot 405 I Kombi