Lista ocen Peugeot Boxer II Furgon (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~golftdi9@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Niby auto tanie jak na busa, ale jakość beznadziejna, blachy i konstrukcja paki strasznie delikatna, rękami można wszystko powyginać, drzwi boczne źle spasowane, plastiki w kabinie niektóre sam dokręcałem, po 7tys. czasami trzeszczą na dołach, resor tylni skrzypi, drzwi tylne i boczne hałasują na naszych drogach. Ale liczyłem się z tym wszystkim przed kupnem. Nowy bus L2H2 z dużą paką silnik 120KM+klima aut.,czujniki cofania, halogeny, radio z...
~krolmaciej1@gmail.com
Furgon 3.0 HDi 157KM 115kW
L4H3, 17m3, 160km, klima, pełna elektryka, wzmocnione zawieszenie(2500kg woził i nie klękał). Warto przemyśleć tylko kwestię silnika, zależnie od potrzeb. Jakość wykończenia słaba, cena mała, więc nosem nie ma co kręcić. zwłaszcza że nowy sprinter czy krafter to już nie jest elita niezawodności, a cena jest nieporównywalna. Jest przełom 08/09 NISSAN wyprzedaje Interstar (DO 45 %RABATY!!!) i teraz chyba wybiorę właśnie to auto NA PRÓBĘ
~viking66@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
"stergo" boxerka ( 2003rok) sprzedałem bez problemów ( przebieg 215000 km ) za 44000 tys brutto a nowego kupiłem za 76200 netto czy się opłacało zobaczymy , z poprzednimi wersjami nie miałem problemów ( w przeciwieństawie do pozostałych komentarzy) generalnie w tej cenie , cięzko kupić porównywalnego dostawczaka ( czyli ok13 m3)
~piter
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Myślę, że nie znajdzie się auta, które oferowało by taki standard za takę cenę. Przymierzałem się również do Craftera, ale przekonało mnie to, że za cenę nowego Boxera mogę kupić 2letniego Craftera. A tak mam auto z gwarancją (spokój przez 2 lata), w takiej wersji nadwozia jakiej chciałem i w takim standardzie (klimatyzacja)
~Andreas
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
Za 92 tys. brutto dostałem autko z max wyposażeniem, skrzynia ładunkowa wykończenie kompletne Sortimo, do tego kompletne koła zimowe na oponach Pirelli, czujniki parkowania, belki na dach z podporami.I jeszcze pełną gwarancie serwisową na 4 lata. Dla mnie OK.
~krolmaciej@gmail.com
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
L3H2 13m3 paki, 120 koni, w kolorze na specjalne zamówienie, alarm i inne dod. 65tys netto. lepszej ceny nie ma za takie duże auto, IVECO czy Mercedes to jakies 30 tyś więcej. Nie ma cudów za te 65 tyś, ale warto. Peugeot daje assistance (np. Ford nie)
~boxerFAN
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
na rowni ze sprinterem (chociaz tutaj paka jest praktyczniejsza ze wzgledu na wymiary) o niebo lepszy od craftera ktory jest duzo drozszy i slabiej wykonany
~boleslaw-tymoczko@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Za te cene jest super. Transit , Sprinter czy Crafter sa duzo drozsze a wcale nie lepsze. (Wiem z własnego doswiadczenia)
~ŁukaszŁódź
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
najtanszy pełnowymiarowy bus z dobrym wyposazeniem, pod koniec roku cena była bardzo atrakcyjna

Usterki Peugeot Boxer II

Peugeot Boxer II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krolmaciej1@gmail.com
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
KUPIŁEM PO 65 TYŚ, W KWIETNIU 2008, CENA BYŁA B DOBRA, JAKOŚĆ TERAZ WIEM ŻE TO SYF WIELKI
Peugeot Boxer II Furgon