Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mjesik4@gmail.com
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jak na takie małe auteczko miejsca z tyłu tyle co w Mercedesie w202. Z przodu też nieźle całkiem. Mam 180cm wzrostu i do chuderlaków nie należę, a mimo to jeździ mi się bardzo wygodnie.
~rafaldumanowski01@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
mam 182cm, było wygodnie ale mieściłem się na styk przy fotelu odsuniętym na maxa i maksymalnie obniżonym. Wspóczuje tym co siadają za wysokim kierowcą;) Ale niema czego wymagać, jest to małe autko
~ziutas
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jak na taki mały samochód przestrzeń jest naprawdę duża. W porównaniu do niektórych większych samochodów siedzi się w nim jak w limuzynie. Zarówno z przodu, jak i z tyłu. Tak samo w 5 osób.
~albert
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
mam szczescie byc niska osoba wiec nie narzekalem, w ekstremalnych sytuacjach na wakacyjny studencki wypad pakowalo sie do srodka 5 osob + bagaz + wozek dzieciecy i pies ... i bylo wesolo :D
~MICHELANGELO
Hatchback 1.2 60KM 44kW
pzrestrzen dla kierowcy o wzroscie 170-180 bedzie ok dla mnie (190cm) za nisko kierowcnica, z tylu nie jest zle jak na tak male autko nawet bagaznik troche mnie zaskoczyl, myslalem, ze bedzie mniejszy.
~Ernesto
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Dużo miejsca z przodu - mam 188cm wzrostu, z tyłu tak sobie, mam wersję 3-drzwiową - trochę utrudnione wsiadanie do tyłu, za przyczyną mało efektywnego mechanizmu odchylania przednich foteli
~exx-schlesien
Hatchback 1.2 55KM 40kW
w tej klasie samochodów z polowy lat 90tych clio zajmowało pierwsze miejsca w tej kategorii we wszystkich testach, fiesta, polo, corska - nie ma szans szczegolnie jesli idzie o miejsce na tylnej kanapie
~autre
Hatchback 1.1 49KM 36kW
uważam że jak na ten okres produkcji i wielkość autka miejsca jest naprawde dużo bagażnik też całkeim niezły,brak tylko dzielonej kanapy tylnej a po rozłożeniu siedzeń nie uzyskuje się równej podłogi.
~darkmag@moherfucker.com
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak dla mnie suuper. mam 181cm i nie ma problemu. a z tylu nie jezdze :P ale ponoc tez niezle. w bagaznik sie miesci grill namiot i rzeczy dziewczyny wiec chyba niezle, no i skrzyka browaru;)
~Artureks@acnwaw.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Jak na taki nieduży samochód,mam w nim dużo miejsca i jeździ mi się w nim bardzo wygodni przy moim wzroście 190 cm.Nawet pasażer za mną ma jeszcze trochę miejsca.Jazda tym samochodem nie jest dla mnie męcząca