Lista ocen Renault Clio III Hatchback 3d (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.5 dCi 68KM 50kW
Lubi czasem coś nie działać, u mnie np: - 2 bieg wentylatora - kontrolka zaciągniętego hamulca ręcznego - dość często przepalające się żarówki (na tego, który jest odpowiedzialny, za ten "genialny" sposób wymiany żarówek przednich jest specjalne miejsce w piekle) :D Nie są to poważne usterki, może trochę wkurzające, ale jak na 15 letnie auto jest zdecydowanie powyżej przeciętnej. Większość usterek można był by wyeliminować samemu i są...
~Remi
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Problemy z lewym tylnym kierunkowskazem. To wstyd aby w 4 letnim samochodzie były takie problemy. Na szczęście rozwiązanie problemu banalne. Uszkodzona dmuchawa (to akurat chyba kwestia mojego egzemplarza). Wymiana trohę problematyczna ale da się to zrobić samemu.
~Marcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Jeździmy tym autkiem z Żoną ponad 2 lata. Głownie po mieście, ale zdarzają się też dłuższe wyjazdy (np. urlop). Uważam, że przy 8 letnim używanym aucie usterka drobna typu przepalona żarówka - to żadna usterka. Nich innego, przez nasz okres użytkowania, nie stwierdziłem.
~michał
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Jak na razie wszytko gra, nic się nie psuje! Często muszę wyrównywać ciśnienie w oponach ale to raczej wynik jeżdżenia po krawężnikach:) gdzieś w warsztacie urwali mi plastikową regulację reflektora przedniego.. lampa jest cała zespolona i kwalifikuje się do wymiany!
~Hubert89k
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Wszystko jest na najwyższym poziomie, jedynie podczas większych mrozów radio odmawia posłuszeństwa i trzeba je praktycznie kodować codziennie. To bardzo uprzykrza życie, ale bez radia można się obejść. Mechanicznie samochód nie sprawia żadnego problemu :)
~gr
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
szybko przepalające się żarówki świateł mijania, awaria silniczka wycieraczek, awaria pompki spryskiwaczy (problem ze złączem elektrycznym, naprawione "trytytką" ). Skóra na kierownicy popękała od słońca.
~Andrzej
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
legendarny silnik, jeśli trafisz na nie bity, to totalny brak korozji, Francuzi zrobili naprawdę dobre zabezpieczenia antykorozyjne (przynajmniej w clio II i III)
~Lego
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
auto mam 2 lata, przejechałem prawie 40 tyś, nie zepsuło się nic, nie miałem żadnej awarii a autko ma przejechane 115 tyś
~konkap
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
ok, oprócz problemów z wtryskami (ale to z powodu zakupu używanego samochodu z niewiadomą historią) wszystko działa prawidłowo

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kris
Hatchback 3d 1.6 i 16V 88KM 65kW
Auto praktycznie nie zawodzi ,raz na jakis czas koncówka albo sworzeń .Poza tym wszystko dziala jak nalezy.
Renault Clio III Hatchback 3d