Lista ocen Renault Clio IV (109) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mot
Hatchback 5d Facelifting 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Zdecydowanie za mało. Widoczność kiepska, tragiczne fotele które po kilku próbach ustawienia można uznać za ledwo znośne, w najmniej niewygodnej pozycji zmuszają do wyginania się w celu zobaczenia świateł.
~szakal90
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
jak na auto miejskie świetna przestrzeń z przodu, z tyłu i w bagażniku. Ja (182cm) siedzę wygodnie za swoim fotelem, a wraz z dziewczyną i córką bez problemu pakujemy się na tygodniowe wyjazdy.
~Paweł
Hatchback 5d dCi 75KM 55kW
Z przodu dobrze. Lepiej niż przeciętna w małych autach. Z tylu źle. Ja mam odsunięty fotel do końca i wtedy osoba 155 cm z tyłu sie juz nie mieści. Bagażnik chyba ponadprzeciętny jak na mały samochód.
~ROMI57
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 76KM 56kW
W pierwszym rzędzie siedzeń jak na klasę B jest bardzo dobrze. Z tyłu jest trochę gorzej, ale nawet 3 dzieci lub 2 osoby dorosłe (do 180 cm wzrostu) pojadą w miarę wygodnie.
~Darioflesz
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Bardzo ciasne. Może to subiektywna ocena bo mam 193cm, ale gdy ustawiałem fotel w wygodnej dla mnie pozycji, z mną 3 letnie dziecko w foteliku nie było w stanie wyprostować nóg.
~Liael
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
to samochód segmentu b wiec nie oczekujmy przestronności Wołgi, w układzie 4 osoby i bagaż nie czujesz się jak na ławce kar, bagażnik 300 l całkiem ustawny i foremny
~Tomek89
Hatchback 5d Facelifting 1.2 75KM 55kW
Jak na ten segment auta miejsca jest nader dużo. Mam porównanie z moim wcześniejszym autem, tj. Fabią II. Nie jest to jakaś kolosalna różnica, ale miejsca w środku jest więcej.
~Xcv
Hatchback 5d Facelifting 1.2 75KM 55kW
Jeżdżę przeważnie sam albo w 2. Z przodu miejsca jest wystarczająco. Fotel kierowcy całkiem wygodny. Z tyłu jest też ok - osoba do 180 cm spokojnie może komfortowo podróżować.
~Miron
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak na wielkość auta ilość miejsca optymalna. Porównując Z Punto Evo i Seatem Ibizą to jedyny mały pojazd do którego zmieściły się moje narty (w poprzek przy położeniu 2/3 kanapy).
Dziennik kosztów dla Renault Clio IV
9,2
~Tobiasz
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Jestem zaskoczony in minus przestrzenia dla kierowcy -mam 176cm wzrostu i jest dosyc ciasno na szerokosc. Jesli chodzi o miejsce z tylu jak na tą klasę przyzwoicie..