Lista ocen Renault Clio IV (109) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~picollo21@poczta.onet.pl
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Jeśli chodzi o przestrzeń z przodu jest ok, z tyłu miejsce dla dziecka - ale to auto miejskie i tak w dużym rozmiarze ponad 4 metry. Jestem niska osobą 168 cm i dla mnie w sam raz.
~rheed
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Wg. mnie tutaj duzy plus - dosc miejsca z przodu i z tylu oraz w bagazniku, nie mozna narzekac. Pomiesci sie i rodzine i zakupy. Generalnie rodzina chwali przestrzen.
~Mariusz P.
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
Jak na auto klasy B, jest bardzo przestronne. Mam 182 cm wzrostu i wygodnie siedzę na tylnej kanapie, na której nie będę nigdy siedzieć. Nasze miejsce jest za kierownicą Panowie.
~JUREK
Hatchback 5d Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Dla 2 osób plus bagaż podręczny na trasie super, po mieście dla 3-4 da się zawsze dojechać ,bardzo przydatne 5 drzwii i praktyczne klamki w tylnych drzwiach
~empeiros
Hatchback 5d dCi 90KM 66kW
Jak na segment B jest dobrze, szczególnie na szerokość. Oczywiście z tyłu wysokim osobą bardzo wygodnie nie będzie, ale to przecież segment B.
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Jak na wymiary i klasę auta jest naprawdę świetnie. Oczywiście podróż w dłuższą trasę 5 dorosłych osób nie będzie komfortowa. w końcu to jest samochód miejski.
~Pelek
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak na tak małe autko jest ok, nie brakuje miejsca dla dwojga dorosłych i dzieci , w dalekie trasy się tym nie jeździ, bo brakło by miejsca w bagażniku.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto jest małe wiec nie ma co oczekiwać cudów. Z przodu miejsca jest wystarczająco dla osoby o wzroście 180cm. Z tyłu miejsca na nogi wlaściwie nie ma.
~Zbyszek
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
~krzychoos
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Przestrzeń dla kierowcy wystarczająca. Przy moim wzroście 180 cm daje radę. Gorzej z tyłu. Bagażnik całkiem spory i na wakacje da radę się zapakować.