Lista ocen Renault Clio IV (109) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gej nie jest OK
Grandtour 1.2 16V 74KM 54kW
dosyc komfortowo i jak na mael auto wystarczajaco miejsca. mam 170 cm wzrostu i 80 kg wagi. dla wiekszych moze byc za male
~DarkoPrezes
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak na tą klase samochodu to wszystko się mieści. Dla dużych osobnikow z tyłu może być ciasno na kończyny dolne
~M.G.
Hatchback 5d ENERGY dCi 90KM 66kW
Jak to w małym miejskim samochodzie. Porównywalnie z 207. Fotele są bardzo wygodne i sprawdzają się na dłuższej trasie.
~Maciek z Gliwic pozdrawia
Grandtour 1.5 ENERGY dCi 90KM 66kW
Miejskie autko… My jesteśmy drobni, więc mieścimy się bez problemu, ale dla większych osób będzie ciasno.
~Paweł
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Z przodu nie ma większego problemu, natomiast z tyłu totalny brak miejsca. Bagażnik przez butlę LPG znikomy.
~michał_welter
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Jeździłem głównie sam. Tylna kanapa mogła by być lepsza. Tylko kto w tym segmencie ma lepsza ?
~michał_welter
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
~Pablo
Grandtour Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
Z przodu ok, z tyłu malutko i niewygodnie bo każdą dziurę czuć d..pą ;) bagażnik mały
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Przestrzeni dużo dla osób o wzroście 170 - 175 cm, ja kupowałem pod kątem użytkowania dla 2 osób
Dziennik kosztów dla Renault Clio IV
9,2
~Jaro 79
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Z przodu duża ilość miejsca, pakowny bagażnik. Gorzej z tyłu, szczególnie miejsca na nogi.