Lista ocen Renault Clio IV (109) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu przestrzeni jest wystarczająco. Nie można tego niestety powiedzieć o tylnej kanapie, ale to w końcu autko miejskie.
~Łukasz
Hatchback 5d TCe 120 EDC 120KM 88kW
Miejsca jest dosyć dużo, ale mam wrażenie, że można w klasie B spotkać auta bardziej przestronne - np. Peugeot 208 a nawet nieznacznie starszy Chevrolet Aveo.
~Krzysztof
Grandtour 1.5 dCi 75KM 55kW
Jest ok z przodu (mam lekko ponad 180 cm), z tyłu ok dla nastolatków maksymalnie, dla dorosłych będzie za ciasno na dłuższą metę.
~philip_kurylo
Hatchback 5d dCi 90KM 66kW
Idealne auto nawet na wyjazd na długie wakacje w 2 osoby. Potężny bagażnik jak na te klasę i bardzo obszerne wnętrze.
~Piter1966
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 76KM 56kW
Liderem przestronnosci to nie jest zwłaszcza w drugim rzędzie. Mi nie przeszkadza przeważnie jeżdżę sam ewentualnie w dwie osoby.
~Robert
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Fajne auto jednak gdybym kupował ponownie na pewno wybrałbym inny silnik, ale jeśli komuś nie zależy na osiągach jest ok.
~Agarti
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Jest to spore auto jak na tę klasę, więc i miejsca jest sporo. Jeśli chodzi o bagażnik to może śmiało konkurować z kompaktami.
~Damian
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
Kierowca i pasażer z przodu ma tyle miejsca ile potrzeba. Jeśli chodzi o tył - jest przeciętnie, ale da się siedzieć.
~Paweł
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
jako kierowca na brak przestrzeni nie mogę narzekac. w fotelu siedzi sie naprawde wygodnie. nie meczą nawet długie trasy.
~lalek
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
Mam 172 cm wzrostu , jestem szczupła , mam miejsca dość . Maksymalnie jechali 5osob dorosłych i nikt nie marudzil