Lista ocen Renault Laguna II (612) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 912 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Tutaj celująco. Fotele przednie są wielkie i super wygodne - jedynie bardzo długie trasy troszkę obciążaja kręgosłup (miękki fotel) ale na codzień genialnie. Z tyłu nie jeżdżę ale Ci, którzy jechali mówia że jest świetnie. Dla dzieci jest mnóstwo przestrzeni, duży podłokienik ze schowkiem i uchwytami na napoje.
~Adam
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
Jestem dość niski 170cm, taki karakan ale Laguna ma reg wysokość foteli i kierownicy w dwóch płaszczyznach. Z tyłu bez problemu wysokie osoby 190cmwygodnie siedzą. Jedyny minus to 3 foteliki nie wejdą. Ale dajemy radę. W innych najmlodsza córka ciągle wymiotuowala, a w Lagunie wogole o tym zapomnieliśmy.
~AntyFanLagun
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera pierwszego rzędu jest pod dostatkiem. Fotele i kanapa tylna są wygodne, a można nawet powiedzieć bardzo wygodne. Niestety kiedy z przodu usiądzie ktoś o wzroście powyżej 180 cm, na tyle robi się ciasno, ale to tylko hatchback, więc ode mnie otrzymuje mocne 4 gwiazdki.
~Johann91
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Kierowca powyżej 190 cm ma dużo miejsca, a fotel można konfigurować do dogodnej wysokości i odległości nawet przy dużym wzroście. Gorzej natomiast wypada tylna kanapa. Za średniej wysokości kierowcą, pasażer nie znajdzie zbyt dużo miejsca na nogi i będzie musiał wciskać kolana w fotel.
~tek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
jak na auto tej wielkości, przestrzeni w kabinie jest dość niewiele - szczególnie dla pasażerów podróżujących z tyłu; a jak założysz fotelik dla dziecka, to nie będzie on w stanie wygodnie wyciągnąć nóżek, nawet jeśli pasażer z przodu zdecyduje mieć nogi pod brodą; za to bagażnik pojemny
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
co do przestrzeni to tej też nie brakuje w tym samochodzie, kierowca jak i pasażer mają sporo miejsca na nogi i siedzi się wygodnie, na tylnej kanapie również nie można narzekać na brak miejsca, choć podróżując w 5 osób z pewnością nie będzie tak komfortowo jak podróżując w 4 osoby...
~bariii
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
ojciec jezdzi volvo s60 i powiem tak laguna bije to volvo na leb na szyje, bardzo duzo miejsca z prozdu, z tylu rowniez, i bardzo duzy bagaznik pozwala na komfortowe podrozowanie, w zeszlym roku w wakacje zrobilem 8tys po europie i moge smialo powiedziec ze jest to bardzo wygodne auto
~konrad
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
A tu jest pieknie, mimo takich gabarytów samochodu czujemy sie tak jakby wszystko bylo stworzone specjalnie z myślą o nas - kierowcach (nie ujmujac nic przestrzeni dla pasazerow ktorej jest az nad to), ja sie czuje tak jakby samochot mnie oplatal - jezdzi sie super, do tego fotele trzymaja swietnie.
~Western
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Czy Passat B5 jest pojemny i duży ? Tak ale w porównaniu do Laguny 2, tutaj przestrzeń jest o wiele lepiej zagospodarowana. W pasacie siedzisz nisko i jakiś karakan ze wsi co jeździ passatem widać mu tylko czubek głowy. W Lagunie siedzi się dostojnie i wygodniej.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Damian
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Co do przestrzeni i wygody to można porownac pozycje za kierownica i w kazdym innym miejscu do fotela przed telewizorem fotele sa super wygodne wg VW to np w Passacie siedzi sie jak na taborecie a tutaj dobre trzymanie boczne duzo mozliwosci regulacji no po prostu super