Lista ocen Renault Laguna II (612) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 912 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Błażej
Kombi 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Z przodu wiadomo komfort (znowu) z tyło gorzej, choć nie znaczy źle. Nie polecam tylko upychać tam piątej osoby na środkowe miejsce, bo nie jest to wygodna miejscówka, a i pozostałe dwie osoby, będą miały znacznie gorzej. Lepiej pozostawić to miejsce dla podłokietnika.
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Miejsca multum jak na auto tej klasy. Przy swoim wzroście 186 cm bez problemu znalazlem wygodną pozycję za kierownicą, nic mnie nie ogranicza i jestem w stanie wsiąść z tyłu bez dotykania nogami oparcia. Bagażnik spory ale nie powala wielkością. Może to efekt kształtu nadwozia.
~tomanek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
To jest mocna strona auta. Pięć dorosłych osób jedzie wygodnie nawet w dłuższą trasę bez męczarni. Wiem co piszę bo już testowałem tak długi wyjazd. Dla rodzin z dziećmi taka przestrzeń to marzenie. W porównaniu do VW passata ten samochód to już limuzyna.
~partek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
w samochodzie jest dość dużo miejsca z tyłu pojazdu ja mam fotel z przodu ustawiony bod siebie 180 cm i jestem w stanie za sobą usiąść i jeszcze mieć miejsca na pieć palców. powiedział bym że więcej miejsca jest w lagunie niż w oplu vectra kombi
~PiotrG
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jest dobrze, bardzo dobrze, wszyscy się mieszczą, w 5 osób też się da, ale jest już z tyłu trochę ścisk, w 4 osoby nie ma problemu, żeby całą europę zjechać, mozna wyregulować fotele i kierownicę, także każdy sobie dopasuje do siebie ;]
~xaospl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
W aucie jest dużo miejsca. jeździliśmy regularnie w składzie 2+3 na wakacje, za granicę i bez problemu. Bagażnik bardzo pojemny. Wszystko się mieści bez problemu. Chociaż wyjazd na narty w składzie 2+3 to konieczność zamontowania uchwytów do nart.
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Tak jak pisałem przy ocenie ergonomii to zależy od gabarytów. Dla przeciętnego kierowcy i pasażera nie zabraknie miejsca. A jeżeli ktoś jest ponadgabarytowy to będzie narzekał - wtedy proponuję zmienić klasę auta lub zamienić na vana lub autobus.
~dominik1
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Bardzo wygodne fotele przednie jak i tylna kanapa. Fotele bardzo dobrze trzymają na zakrętach.Chociaż przednie fotele zaczęły skrzypieć. Miejsca na nogi na tylnej kanapie jest wystarczająco. Do pełni szczęścia brakuje podgrzewanych foteli.
~szizi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo przestronnie z przodu, podlokietnik dla kierowcy z reszta bardzo pojemny, za kierownica siedzi sie wygodnie i miekko. Tylna kanapa rowniez wygodna nawet dla trzech normalnej postury osob. Pojemny bagaznik, ale przecie to jest kombi.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II
6,9
9,4
11,4
~prz
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Uważam, ze auto jest naprawdę przestronne. Jadąc w czwórkę nikt nie powinien narzekać na ciasnotę. dużo miejsca jest na nogi, wnętrze jest bardzo szerokie i chyba tylko bardzo wysocy pasażerowie mogą mieć mało miejsca nad głowami na tylnych siedzeniach.