Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW 1995-2002 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aro - arokan@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Niby fajne auto, nieżle się jeżdzi, ale jak można nim jeżdzić skoro ma problemy z zapalaniem, poza tym przeciętna jakość wykonania, jak to w renówkach (plastik i kiepskie materiały wykończeniowe), niestety przez problemy z silnikiem i elektryką zraziłem się do tego auta - już nigdy więcej nie kupię auta od żabojadów!!! :], jak dla mnie totalna porażka, ale czego można się spodziewać po tej firmie. Każdy by sie tak czuł, gdyby po każej wizycie...
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu. Może nie jest zbyt wygodny ani komfortowy, ale za to bardzo dynamiczny i oszczędny, a oszczędność w tych czasach to bardzo ważna rzecz. Części do tego samochodu są w bardzo niskiej cenie, większość można sobie znaleźć na szrocie. Także ja osobiście polecam to auto.
~Cassandra
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
To moja trzecia renówka kupowana od dealera. Z żadną nie miałam problemów, nigdy nie stanęła mi na drodze. Oczywiście serwisuję regularnie, aczkolwiek po gwarancji już nie w serwisie renault (są zbyt drodzy). Żadnych kłopotów z blachą. W swoim kombi przewoziłam nawet meble :-)
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony z renault megane w tym silniku, auto jest dynamiczne, oszczędne i w miarę niezawodne, czasami zdarzą się jakieś drobne usterki, ale moim zdaniem są one spowodowane wiekiem oraz przebiegiem tego samochodu
~WscieklyAmok
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Moje ulubione autka to meganki. Wcześniej miałem 1,4hb teraz mam 1,9 dti i nie zamieniłbym na żadnego opla czy fiata. Bardzo fajne autka, wiele rzeczy można naprawić i wymienić samemu :)
~Prezes
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Duża pakowność, niskie spalanie i klimatyzacja czynią z Meganki auto, które cieszy z jazdy. Brak usterek powoduje, że aż chce się wsiąść i jechać przed siebie. :)
~tombog
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Auto jak na tamte czasy bardzo dobrze zaprojektowane. Wygodne i przyjazne dla kierowcy
~valdi
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
całkiem przyzwoite auto, ma bardzo dobre hamulce
~trebor
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Zgrabne kombi ,które mimo 8 lat wcale nie wygląda staro.
Renault Megane I Kombi