Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW 1995-2002 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aro - arokan@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Jak w każdym aucie coś się psuje, ale w tych renówkach po prostu non stop coś się psuje, niby nic poważnego ale po jakim czasie człowiek zaczyna się wku****ć (denerwować) (problemy z szyberdachem, z elektryką, z oświetleniem wewnętrznym, to coś z siedzeniem, to znowu lusterka, to wycieraczka nie działa, tu przecieka, tam sie leje) koszmar posiadacza francuzkiego auta!!!
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
przy przebiegu 190 000 km odmówił posłuszeństwa alternator, przy przebiegu 180 000 km wymieniłem drążki kierownicze, przy przebiegu 200 000 km wymieniłem akumulator - do tej pory zamontowany był oryginalny akumulator z plombami,a tak poza tym wymieniam filtry i olej, tankuje i jade w droge
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Nic nie zawodzi, bo nie ma co zawodzić. W tym modelu nie ma za dużo elektroniki. Dwie szyby sterowane elektrycznie, elektryczne lusterka i to praktycznie wszystko...
~WscieklyAmok
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Normą są pękające plastiki różnego rodzaju z klamkami włącznie. Potrafią różne wtyki i wtyczki się obluzować lub zaśniedzieć..np żarówka.
~trebor
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Czasem zacina się klakson i pompka spryskiwaczy,żarówka prawego światła mijania przepala się 2 razy w roku,raz wymieniłem świece żarowe
~valdi
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
nie miałem problemów, zrywają się zaczepy plastikowe rolety bagażnika w kombi, tylko tyle mogę wrzucić od siebie
~Cassandra
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
zacina sie otwieranie szyb w ekstremalnych temeperaturach, w serwisie nie znaleziono usterki
~Prezes
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Przez ten rok z nieplanowanych rzeczy musiałem wymienić tylko klocki hamulcowe.
~apacz
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
A to podnośnik tylnej szyby,a to zamek od bagażnika niby błahostki a denerwujące
Renault Megane I Kombi