Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW 1995-2002 (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Tutaj jestem bardzo zadowolony. Zużycie paliwa w trasie jak na tą pojemność jest doskonałe - tylko 5 litrów na 100km. Czegoż chcieć więcej? W mieście różnie to wygląda, ale ciężko przekroczyć wartość 7l na 100km. Co do napraw - występują bardzo rzadko i dotyczą takich części, które wymienia się praktycznie w każdym aucie.
~trebor
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Ocynkowane nadwozie więc jeżeli nie był "liźnięty" problem korozji w tym aucie nie istnieje,nie ma żadnych problemów z częściami,pali tyle co nic i to w dodatku ropy,nie ma wzięcia u złodziei to moja pierwsza renówka i na pewno nie ostatnia.
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
jak na tak duże auto zużycie paliwa jest bardzo małe, mój samochód średni spala od 5,0-5,5 l/100km w zależności od stylu jazdy, ceny rutynowych czynności i przeglądów oraz części zamiennych są na przyzwoitym poziomie
~valdi
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
części niezbyt tanie,ale za to zużycie paliwa całkiem przyzwoite, jeżdżę delikatnie(taki mam styl) i mnie zużywa 5,5 litra on na setkę średnio.
~WscieklyAmok
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Dla mnie bomba, wracałem z niemiec i na autostradzie miałem spalanie 4,3L/100km. Jechałem około 110km/h.
~Prezes
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
spalanie poniżej 6l to nie problem, przy spokojnej jeździe (póki co) mój rekord to 5,3
~apacz
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Spalanie nie więcej niż 6l/100km ile bym nie deptał.Ceny napraw też sa do zaakceptowania.
~Aro - arokan@wp.pl
Niby pali koło 6-7l, ale przy szybszej jeździe turbo swoje bierze
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
miasto 7,5 trasa 5-6 litrów..

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu