Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW 1995-2002 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aro - arokan@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Niezawodność poniżej przeciętnej, niby nigdy nie stanął na trasie (przejechałem nim ok. 18000 km) ale problemy z zapalaniem to wołają o pomste do nieba, w tych modelach to chyba standard, od kilku miesięcy nie mogę się z tym uporać (może nie ja, ale 3 różnych mechaników którzy po prostu wymiękają, i nie wiedzą co jest - a już pare rzeczy wymieniłem, jak ktoś wie to prosze o podpowiedzi, mail na dole)
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Ja osobiście nigdy nie miałem żadnej poważnej usterki jak silnik, turbina czy jakieś inne dosyć ważne rzeczy. Ale zanosi się chyba na wymianę turbiny, bo zaczyna coraz głośniej \"gwizdać\". No ale po takim przebiegu ma prawo.
~valdi
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
nie miałem żadnych problemów jak na razie i jestem zadowolony z autka,ale przyznam że o nie dbam i na bieżąco wymieniam co trzeba, olej,filtry itp.
~apacz
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Poważna usterka w ciągu 5 lat to pęknięta spręzyna mcpersona po wjechaniu w diurę i urwany tylny amortyzator.Ogólnie zawieszenie trochę za delikatne.
~WscieklyAmok
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
To co każdy diesel. Może w megane częściej szlak trafia przekładnie kierowniczą.
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
poważnych usterek nie miałem jeszcze na swojej liście - odpukać w niemalowane!!!
~trebor
0 słownie zero poważnych usterek