Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW 1995-2002 (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Niby mam klimę. Ale jakby jej nie było. Mimo nabicia oraz jej odgrzybienia jej wydajność pozostawia wiele do życzenia. Jak ustawi się strumień zimnego powietrza ja twarz to jest chłodno, ale wiadomo - na drugi dzień przeziębienie jak nic. W zimie natomiast gdy zaparują szyby, to dmuchawa potrzebuje wiele czasu aby je ogrzać. Pozostaje tylko odtworzyć okna.
~Aro - arokan@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Nie mam klimy,ale jest szyberdach, który niestety nie jest szczelny, a do tego notorycznie zatykają się kanaliki odprowadzające wodę; woda przy dużych opadach przecieka również przez dach, ten element w tym aucie jest kompletnie niedopracowany (nie polecam auta z szyberdachem, totalne niechlujstwo jeśli chodzi o wykonanie)
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
wentylacja w tym samochodzie jest bardzo dobra - w deszczowe dni nie ma mowy o zaparowanych szybach, w zimie w zaskakująco szybkim tempie nagrzewa sie wnętrze dużego kombi
~valdi
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
mam wersję z klimą, według mnie raczej ok, ale jeśli chodzi o klimę to moja poprzednia vectra miała o wiele wydajniejszą
~trebor
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Tak jak być powinno + za klimę ,która w lecie chłodzi a w czasie "pluchy" uwalnia nas od zaparowanych szyb.
~WscieklyAmok
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Słabiutko, szyby odparowują nie raz w 10minut. Brakuje tej mocy nawiewu..
Renault Megane I Kombi