Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Niby wszystko ok. Jest dwustrefowa klimatyzacja, ale... czasami brakuje jeszcze kratek wentylacyjnych i doprowadzenia nawiewu do tylnej części auta (nie wiem czy takie wersje występowały). W mojej Megance jest za podłokietnikiem miejsce na kratkę, które służy obecnie za schowek.
~Wojtek
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
W porownaniu z konkurencja bardzo mało precyzyjne utrzymuje temperature i jest toporny w obsłudze. Nie da sie na stałe wyłączyć obiegu zamknietego przy właczonej klimatyzacji - system sam decyduje i wymusza nawet w trybie manualnym
~driver
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Bardzo dobra automatyczna dwustrefowa klimatyzacja. Działa bez zarzutu. Z grzaniem w zimie jest trochę gorzej (wiadomo, mały diesel). Trzeba długo czekać zanim się zagrzeje, ale w Golfie chyba było jeszcze słabiej.
~wieruch
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Klima jest automatyczna i daję radę wychłodzić wnętrze nawet w gorące dni. Wielki plus na możliwość wyboru szybkości schładzania pomiędzy soft/auto/fast. Sam wentylator nawiewu mógłby być trochę cichszy.
~Rafał
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Do ogrzewania nie mam zarzutu ciepłe powietrze zimą leci bardzo szybko, klimatyzacja również jest wydajna. Powyżej połowy zakresu mocy nawiewu robi się głośno ale to chyba wszędzie tak jest.
~Arkadikos
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Nawiew wielopunktowy na nogi osób siedzących z przodu. Nawiew na nogi pasażerów siedzących z tyłu, co bardzo przydaje się zimą. Poza tym bardzo sprawna i wydajna automatyczna klima dwustrefowa. Brak wad.
~Endrju
Grandtour Facelifting 2013 Energy TCe 115KM 85kW
Mam klimę automatyczną więc ustawiam sobie tylko temperaturę. W lato chłodzi, w zimę grzeje. Jak do tej pory żadnych usterek . jest OK.
~Sebo
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
jedyne do czego można się przyczepić to zbyt głośny nadmuch klimatyzacji ( tylko przy najwyższych obrotach ), autko dobrze grzeje i szyby szybko odparowują
~Driver
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Super, grzeje szybko (silnik z grzałkami), chłodzi też super i od nowości nie musiałem ani razu uzupełniać czynnika chłodzącego.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013
9,1
~piotr
Grandtour Facelifting 2013 2.0 T Renault Sport 220KM 162kW
Tutaj brak slabych stron wiec dokonale, szyby praktycznie nie paruja , klima daje rade wiec ogolnie doskonale.
Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013