Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Albert
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
Cena jak za model z tak bogatym wyposażeniem jest atrakcyjna. Jakość myśle do przyjęcia chociaż czasami można się wściec jak wywala awarię czujnika ciśnienia lub inna niezbyt pocieszającą informację by za chwile znowu wszystko wrócilo do normy. Niestety cholernie drogie części zamienne nie wspominając o serwisie w aso
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
cena zakupu bardzo atrakcyjna, niestety zaraz doplacasz na bierzace i zalegle naprawy (ciagle jest cos do zrobienia), ale generalnie jestes zadowolony :) i wcale nie trzeba sie bac francuskiej jakosci, przy tym wieku auta, kraj pochodzenia nie ma znaczenia, zawsze jest cos do zrobienia :)
~MaHr
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
W tej klasie niema tyle w takiej cenie. Jest prawie wszysko w wersji podstawowej. Skoro się płaci za Trabanta trudno wymagać Mercedesa. Ale czy nie warto by było dopłacić jeszcze 10% i mieć frajbę z autka z topu jakości użytych materiałów i z usuniętymi niedoróbkami konstukcyjnymi i technologicznymi?
~Chris
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Uwazam, ze wszystkie auta sa przewartosciowane ale jezeli nie chcemy, zeby zanikaly marki, to trzeba zrozumiec, ze producenci probuja zarobic i stworzyc sobie rezerwy na trudniejsze czasy. Nam, jako klientom. nie pozostaje nic innego, jak negocjowac cene nowego pojazdu przed zakupem ;-)
~Rumcajs
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Szukałem swojego egzemplarza kilka tygodni. Dałem 7k za samochód, sprzedałem trochę drożej. Stosunek tego co dostałem kupując auto a cena zakupu to krótko mówiąc bardzo opłacalna inwestycja. Nie żałuję. Scenic jest z reguły lepiej wyposażony od konkurencji.
~www.lodyga16.16@o2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Za tę cenę na prawdę nie ma czego wymagać, to nie jest nowy samochód, i czasami takie sprawy jak uszkodzona uszczelka pod głowicą się zdarzają... Na prawdę polecam ten samochód, nie kupujcie pozajeżdżanych Vw, Seatów i Opli, nie sugerujcie się marką ale stanem auta...
~chiwers
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
tutaj nie wiem czemu te auta spadaja z ceny, chociarz sa napewno lepsze od niemcow , nie wspomne o awaryjnych fordach :) . no moge powiedziec ze sa na rowni z japoncami, choc japonce teraz maja blache do d..... . ale silniki jednak lepsze .
~Roberic
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za mniej niż 11 tys. kupiłem samochód, który sprawdził się dla 4-os. rodziny. Nie bez wad, ale biorąc pod uwagę właśnie cenę to minivan rodzinny jak się patrzy. Niestety drobiazgi denerwują i mogą zniechęcać. Na pierwszego minivana w sam raz.
~Rafal
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Auto kupione za sensowne pieniądze z sensownym wyposażeniem. Ostatnio miałem jazdę próbną nowym Megane i gościu mi tłumaczył jak klima automatyczna działa. Musiałem mu powiedzieć, że w moim prehistorycznym Scenicu z 2001r. też mam taką :)
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
ceny na szczęście nie są wygórowane - komplet amorów na tył (wrzesień 2009) to koszt 240 zł - wymiana banalnie prosta - francuz wcale nie jest drogim autem - teraz jeżdżę już czwartym żabojadem (laguna) i coś na ten temat mogę powiedzieć