Lista ocen Rover 200 II Hatchback (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fr3sh
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Zawieszenie jest dość wysokie i miękkie co powoduje nieprzyjemne przechyły na boki podczas ostrego pokonywania zakrętów. Przy spokojnej jeździe gwarantuje miłe \"kołysanie się\" na wybojach i żadnych gwałtownych podskoków. Rover nadrabia też bardzo precyzyjnym układem kierowniczym i lekkim, miejsko zestrojonym, hydraulicznym wspomaganiem.
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
To całkiem spory samochód, więc rozstaw osi też miał przyzwoity. Przy odpowiednich oponach trzymał się drogi bardzo ładnie, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
~bolo, bolo@irc.pl
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
poza tym ze do jezdzena na wiosne musze wstawic jakies przyzwoite zawieszenie bilsteina lub koni, to jak na seryjne komfort, trzymanie i tlumienie sa rewelacyjne
~misjonarz1@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
nieźle sie prowadzi i jest wysoko zawieszony dzięki temu na polskich drogach (bezdrożach) nie ma większych problemów, nawet przy głębokich koleinach w śniegu.
~Rafał
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Co do układu jezdnego nie mam żądnych problemów. Samochdzik trzyma się drogi jak przyklejony. Wymieniłem jedynie tuleje na wahaczach.
~rabikula@interia.pl
Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW
jak na ten wiek auta 100% zadowolenia. mój był trochę za wysoki, ale jak na polskie drogi to mi nawet odpowiadało!
~gsx1300r1@op.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Prowadzi się dobrze. Jest przewidywalny i nie zaskakuje dziwnym zachowaniem na drodze.
~wojtek o
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Rewelacja. Na oponach 205/15 idzie jak gokart, bardzo zwrotny i pewny. Rewelacja, żadnych słabych stron.
~szczepi
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
mógłby mieć standardowo szersze opony, przy szybkiej jeździe na zakrętach mocno przechyla sie buda
~Polak
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
jest ok, troche twardy i slychac wewnątrz, ale jak na ta klase i za te pieniadze moze byc
Rover 200 II Hatchback