Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan (109) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koneser
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
klimatronik działa genialnie wogóle można zapomnieć że istnieje, robi co chce i wychodzi mu to sprawnie, tylko coś u mnie nie dogrzewa zimą na dużych mrozach-muszę trochę przesłonić chłodnice w tym roku. ale są grzane stołki także daje rady.
~Kuba
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Bardzo dobrze, szyby mi jeszcze nigdy nie zaparowały i klima po chwili staje się nieodczuwalna. Czasem irytuje mnie jak automatyczna klima daje ma maxa w upały zaraz po włączeniu ale za to po chwili mam już przyjemnie w środku i nie dokucza upał.
~k6ainolop
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Samochód mimo tego że posiada silnik wysokoprężny bardzo szybko się nagrzewa (silnik) a co za tym idzie kabina również jest szybko nagrzana. Parujące szyby nie występują. Może to też kwestia filtrów jakich używam
~Motomanka
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Zadowalający dźwięk dmuchawy włączonej na maxsa. Dwustrefowa klimatyzacja działa tak jak powinna działać. Duży plus że można ją ustawiać w menu komputera, jak ma się włączać wentylator, jednostrefowa czy dwu. To bardzo dobre jest!
~pudel_hc
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód ma świetny system wentylacji. Ogrzewanie i klimatyzacja działały bez zarzutu. Ja miałem ustawione cały rok \"Auto\" i 21 stopni i nie martwiłem się o nic. Samo się wszystko ustawiało. Szyby same się odmrażały jak było zimno.
~momos
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Oprócz małych problemów z wentylatorem (lubi piszczeć co jakis czas) cała reszta jest doskonała. Nawiew jest bardzo dobry,wystarczy w zimowy poranek wentylator na \"3\" i ogrzewanie na Max i szyba szybko sama sie odszrania.
~JoeBo
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Dobrze rozmieszczona i sporych rozmiarów kratki nawiewu. Regulacja kratek pod dowolnym kątem z niesamowitą precyzją. Sama siła nawiewu sterowana elektronicznie + możliwość ustawienia elektronicznego siły nawiewu przy starcie silnika.
~Kuba
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
W zimę odrazu robi się ciepło nawet jak silnik jest zimny a w lato odrazu chłodno, fajną opcją jest otwarcie szyb z kluczyka przez co przed dojściem do auta ten najgorszy żar może uciec
~Krzysztof K.
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Klima chłodzi bajecznie. A ogrzewanie załącza się w miarę szybko (przy ustawieniach "auto" komputer załącza dmuchawę dopiero po min rozgrzaniu silnika więc na dzień dobry nie obrywamy nienagrzanym powietrzem
~Przemek
SportSedan 1.8 122KM 90kW
fajnie pracujący klimatronik dwustrefowy, podgrzewane fotele. Szybko odparowują szyby. Szybko odmraża lusterka i tylną szybę. Tylko czemu przednia szyba nie ma podgrzewania ? tego brakuje.
Saab 9-3 II SportSedan