Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
To moje pierwsze auto. Kupiłem z silnikiem 1.6mpi bo jest on najlepszy z benzyny. Jest jeszcze 1.4 mpi ale słaba dynamika. Inne silniki oprócz mpi to badziewie psujące. Wygląda jak sportowy. W moim przypadku bogate wyposażenie fotele sportowe 4el szyby, czujniki cofania, climatornic, narazie super się jeździ nic się nie psuje i oby tak dalej
~Janek z Bielska-B.
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Piękny, szybki, wygodny, ekonomiczny. Niesamowicie elastyczna jednostka. Ciągnie aż miło! Miałem kupić Mitsubishi Lancer 1,6 ale podczas sprzedawania mojego poprzedniego Seata wstąpiłem do salonu i wyraźnie słyszałem Leona jak szeptał do mnie jak psiak ze schroniska: "Weź mnie, weź mnie..." Poczytałem trochę opinii tutaj i kupiłem... Nie zawiodłem się.
~Tomek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
To naprawdę bardzo dobre auto: piękna stylistyka, doskonałe zawieszenie (tylna oś wielowahaczowa), bardzo wydajne hamulce i precyzyjny układ kierowniczy, obszerne wnętrze i doskonale wyciszone (żadnych trzeszczeń czy skrzypień). Silnik 1.6 nie jest może najnowocześniejszy, ale ma przyzwoitą elastyczność i obiecującą trwałość i co ważne jest bardzo cichy.
~pietroski11@alice.it
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
co do nowej wersji to jestem naprawde zadowolony bo ta wersja sie rzuca w oczy tak jak i jego starsza wersja no ale co do tej to jesli mi powiedzieli rze jej sylwetka jest ładniejsza od nowego Golfa no to mysle rze cos jest co Nowego LEON wyrurznia na grodze i w estetyce. Ja jestem zadowolony...........................................
~Kamil
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Samochód oceniam na 5+ Zrobiłem autem w dwa lata ponad 45tys km i nigdy mnie nie zawiódł. Trasy do Niemiec czy Holandii nie robią na nim żadnego wrażenia. Jedyne wymiany jakie były to hamulce i olej plus filtry a także rozrząd przy zakupie ale to normalna sprawa. Polecam samochód tym bardziej jako pierwszy samochód
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto posiadam od 15 miesięcy, po zakupie Leona z tym silnikiem dało się we znaki spalanie autka, jeśli chce się w miare dynamicznie podróżować trzeba liczyć się ze spalaniem powyżej 8l wzwyż. Spalanie nad Morze we wakacje wyniosło mnie przy bardzo delikatnej jeździe 6l na 100km 2 osoby plus bagaż. Powrót szybki 8l na 100km
~dinexxx
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto jest bardzo ładne, przestronne, dobrze wyposażone cena jest fajna tańszy niż Volkswageny, zatem można sobie pozwolić na mniej wyeksploatowany i młodszy rocznik. Ogólnie bardzo fajne wozidło szkoda że nie wersja FR z 170Psami. Fajny jest kształt kierownicy, jest gruba i super leży w dłoniach, po prostu AUTO Emocion.
~MEDUZA
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mimo wszystko auto jest właściwie skrojone. Daje dużą frajdę z jazdy, czuć rezerwę mocy, którą zawsze można wykorzystać. Choć jako auto rodzinne mogłoby być lepiej dopracowane funkcjonalnie, tak jak w ALTEI. Dziwi brak w podstawowym wyposażeniu koła dojazdowego, klucza do kół i podnośnika, za które SEAT każe sobie słono dopłacać.
~vidar
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Ładnie obudowany golf. Przyjemny samochód ale zadna rewelacja bo wygląd zewnetrzny to nie wszystko. Spalanie 5 lat za konkurencją, przynajmniej jesli chodzi o 1.6. Drugi raz za te pieniądze (64 tys) szukałbym czegos innego. Z coraz wiekszym zainteresowaniem przyglądam się KIA Cee´d i nie wykluczam przesiadki.
Dziennik kosztów dla Seat Leon II
6,7
11,0
~Młody
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam każdej młodej osobie nie kupujcie golfa 5 czy audi a3 jeździ tego dużo. Seatów jest troszkę mniej ale nigdy nie zawiedzie. Jeżeli chcesz mieć auto które ma fajny wygląd, kształt i układ prowadzenia, małe spalanie oraz dynamikę to polecam! Lecz z biegiem czasu szukał bym wersji FR.