Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Shakir
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie jest to auto sportowe, czy spełnienie marzeń o naprawdę przyjemnej jeździe, ale w tej cenie wypada bardzo dobrze. Koła skręcone na 5 śrub, tarcze przód i tył, niezależne zawieszenie i fajny silnik palący przeciętnie przy ostrym piłowaniu - to jest to. Bagażnik za mały jak na brak składanej kanapy.
~Kubuś
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Jest to VW GTI za rozsądne pieniadze w praktycznym 5dr opakowaniu. Jest to bardzo atrakcyjna cenowo oferta w porównaniu do podobnych produktów tej klasy 20 tfsi FR z 2xclima komplet poduszek niezlym radiem felgami 5dr to 90000 golf gti za te pieniądze jest nie do kupienia nie mówiąc juz o wyposażeniu
~Piątal
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód jest na pewno godny polecenia dla osoby szukającej taniego w eksploatacji samochodu, którego stylistyka wyróżnia się na tle konkurencji z tego przedziału cenowego. Moim zdaniem pomimo upływu lat samochód nadal cieszy oko, lecz jest to oczywiście kwestia gustu.
~pawel
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Oceniłem dobrze, ponieważ oprócz tego, że musiałem wymienić łańcuch rozrządu i napinacz (co zrobiłem na gwarancji) nie miałem poważnych problemów. Plus wymieniłem przewód od zaworu jeden z czterech (przebieg 54 tys) - nie wiem czemu się zepsuł ale koszt to około 150zł w ASO.
~zulus
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto posiadam ok. 4 miesiące. Zakupione z przebiegiem 195 tys. km - auto krajowe. Przejechałem około 3500 km i stwierdzam z satysfakcją że wybór tego auta był dobrą decyzją. Największym atutem samochodu są właściwości jezdne oraz dynamiczność. Jazda jest naprawdę przyjemnością.
~hothatchfan
Hatchback 2.0 TSI Cupra 265KM 195kW
Ogólnie jestem zadowolony z wyboru, aczkolwiek był to głos rozsądku. Szukałem mocnego hacthbacka. Wśród kandydatów był Focus RS, Golf GTI i Megane RS. Ale właśnie ze względu na walory użytkowe, ekonomiczność, dostępność tuningu i cenę zakupu zdecydowałem się na Leona.
~Geralt_Riv
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Miałem obawy przed zakupem leona ale jestem naprawdę usatysfakcjonowany. Myślałem że 1.2 może być mułowate jak na takie auto ale pomyliłem się. Nie jest to żaden sportowiec ale wyprzedzanie, można wykonywać bez strachu:) z dynamiczną jazdą również nie ma żadnego problemu.
~nowy
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Według ocen(dawałem właściwie tylko oceny \"dobrze\") ocena pewnie wyjdzie nieadekwatna do tego co myślę o tym autku.A myślę,że po długim szukaniu,przebieraniu kupiłem to co chciałem i jestem z Leosia bardzoooooooooo zadowolony.I kto wie być może za kilka lat znowu kupię Seata.
~Paweł
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Silnik, przyjemność z jazdy -na krótkich dystansach - bdb. Ale jako całość to przeciętnie. Jest to moje auto służbowe i ok. Natomiast sam bym sie na niego nie zdecydował. Jest mały, twardy, głośny, nieekonomiczny ma kopa i pewnie łatwo nadziać sie nim na radar:)

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qsy
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na cenę 40 tys zł za auto 8 miesięczne z przebiegiem 26 tys km to naprawdę samochód jest wart polecenia. To mój drugi Leon i jestem z tego modelu zadowolony. Autko jest na rynku od 8 lat a ciągle ma wielu fanów i przyciąga uwagę sportowym charakterem i wyglądem.