Lista ocen Skoda Fabia I (992) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1099 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Czasem nie wskoczy jedynka, czasem też nie wejdzie wsteczny, ale pozostałe biegi zmienia sie pracyzyjnnie i skrzynia pracuje bezawaryjnie.
~pyra99
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Tak dobrze biegów mi się jeszcze nie zmieniało w żadnym aucie. Biega prawie same wskakują :) Krótkie przełożenia, naprawdę świetnie mi się ją użytkuje
~Dawit
Hatchback 1.4 68KM 50kW
3 i 4 bieg dośc elstyczny i dobrze zestopniowany. do 110 km/h dobrze sie jezdzi, powyżej brakuje kolejnego biegu. 5 bieg jest za krótki.
~trele morele
Kombi 2.0 115KM 85kW
Skrzynia biegów posiada krótkie skoki, a same biegi wchodzą precyzyjnie. Na piątym biegu można jeździć od 50-190. Czwarty bieg jest troszkę krótki.
~wojczis
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Skrzynia jest bardzo dobra, przełożenia krótkie, biegi wchodzą bez problemów. Pierwszy bieg tylko do ruszania, czyli tak jak powinno być.
~bq
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Mam wrażenie że przy tym przebiegu jaki wyrobiłem zaczyna się lekko haczyć przy wkleszczaniu biegów.
~m_jey@tlen.pl
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Nawet przy przebiegu 150 tyś. chodzi lekko, nie ma luzów, troszkę za krótkie przełożenie - ale czego wymagać od, co bądź miejskiego auta ;)
~miron
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
bez problemów.biegi wchodzą lekko nie ma zgrzytów dobra rada z pierwszego biegu starajmy sie szybko redukować na drugi oszczedzamy na spalaniu.
~marco2010polo@onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo dobra precyzyjna skrzynia biegów. W porównaniu ze skrzyniami konkurencji o wiele lepsza, wiem bo doświadczałem jazdy innymi autami.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~uli
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Skrzynia pracuje dobrze, biegi wchodza sprawnie, a skok lewarka nie jest zbyt duzy. Czasami problemy ze wstecznym, ale to drobiazg. Brak szostki :-)