Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

~a_star
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo przyjemne autko. W wersji z białym dachem :) nadal wywołuje uśmiech na twarzy.
2,9
~todzio 1234
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
po wlaczeniu klimatyzacji to juz niema sily sie podzwignac. (Silnik)
~xe84
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Auto kupiłem jako nowe, wersja STYLE. Jak na swoje gabaryty obszerny. Wykonany lepiej niż III generacja.Największe zastrzeżenie mam do jakości obsługi w salonach Skody po zakupie auta, czyli "do bramy a potem się nie znamy". Wyegzekwowanie czegokolwiek podczas gwarancji jest bardzo uciążliwe.
~Maros
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
na drodze nigdy nie stanął, zresztą żadnych poważniejszych usterek nie miał, które mogłyby go za zatrzymać. Oprócz zawieszenia, które dość dobrze znosi nasze drogi, to nie można narzekać (Bezawaryjność (drobiazgi))
~hallk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
el. szyby przednie - zacięcia dość częste, 7 szt przepalonych żarówek świateł postojowych, zacięcie szczęk hamulca ręcznego 1 raz, dokręcenia ograniczników otwarcia drzwi, luzują się, oryginalne ogumienie do wymiany dopiero po ponad 100 tys. km. Elektronika, przełączniki działają jak powinny, wytarcie kierownicy, drążków i pedałów bardzo małe. Brak skrzypiących plastików, luźnych szczęści. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~grzebien
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
chodzi naprawdę dobrze, w porównaniu z silnikiem z Fabi I (Silnik)
~Marek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Jedzie jak po szynach, ale w czasie jazdy w koleinach ciągnie na boki (szerokie opony 15/195) (Układ jezdny)
~darek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam obiektywnie patrzac na autko stwierdzam ze rewelka, silnik dosc glosny ale bardzo oszczedny polska niemcy I powrot tego samego dnia 1400 km predkosc ,130 do 150 spalanie wyszlo 4.9 auto rywalizuje z paskami 140 konnymi zlego slowa nie moge pwoiedziec a ze znaczek czy firma to mi to lata co inni mysla. myslacy ludzie wiedza w czym rzecz. pozdrawiam
~Freelander
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Silnikowi brakuje dynamiki ale nie należało się spodziewać więcej po pojemności 1,2l i 70KM. (Silnik)

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jack
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
szybko się nagrzewa silnik, oraz dobry układ nawiewu szybko ogrzewa i chłodzi wnetrze (Wentylacja i ogrzewanie)
Skoda Fabia II Hatchback