Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

~bryko
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
samochód nie dla mnie, do miasta może tak, ale nie na długie trasy się nie nadaje
~Kobieta
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Silnik chodzi, jak na razie, bez zarzutów, jest cichy. (Silnik)
3,4
~LR_Bruce
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Tanie w zakupie i w utrzymaniu nieproblematyczne auto miejskie. To jest jego niewątpliwy atut. Jeśli kierujemy się przy wyborze samochodu właśnie tą kategorią (tanie, bezawaryjne i do miasta) to Fabia II 1.4 16V jest dobrym wyborem. Jeśli bierzemy pod uwagę również inne czynniki to wtedy lepiej rozejrzeć się za czymś innym. Przez 4 lata posiadałem to auto (kupiłem je nowe w polskim salonie) i w sumie z radością je sprzedałem w momencie, w...
~elomeloexe
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
auto w miare fajne ale no 3 cylindry brzmią jak kosiarka, blacha zjeedzona ale trzyma się jakoś. ogólnie z podtlenkiem biedy zjada oleju co nie miara ale robiąc dziennie tym wybrykiem 500km stwierdzam że jest w miare wygodne i duże jak jest to kombi. głośno jest i dużo rzeczy się rozpada ale auto ma 500k km i jeszcze jezdzi patrząc na to że to 1.2 i 3 cylindry i codzienne katowanie 140 na ekspresówce.
3,8
~Aspyr
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
za te pieniądze opłaca siękupować jest większy od konkurencji nie jest brzydki , troche skodzie brakuje jeszcze jeżeli chodzi o wykończenie środka w podstawowych modelach , mój silniczek nie jest zły , na miasto i dla przeciętnego polaka polecam , na trasie sobie sliniczek też radzi jechałem w 3 osoby i dawał rade 180km /h na dodatek go nie cisnełem do końca :D lecz pali jak smok wtedy..
~MAC
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Doskonałe auto do jazdy po mieście ale na trasy nie za bardzo się nadaje chociaż ostatnio zrobiłem ciurkiem 1600 km i dało rade.
~tytusr
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
86 KM, czuje sie jakby bylo ich znacznie mniej. Auto na 5 biegu bardzo slabo przyspiesza, 2 bieg anemiczny. Oleju wogole za to nie zuzywa i ladnie pracuje. Ladny dzwiek i rowno. Zuzycie paliwa - bardzo dobre w trasie, miasto i autostrada do przezycia wzglednie (Silnik)
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
jak na 3 cylindry to jest naprawdę dobrze (Opel Corsa 3 cylindrowy pracuje znacznie gorzej). (Silnik)
~Kris
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
oceniam pozytywnie, solidne nadwozie, podwozie i ogólnie auto na nasze warunki b. dobre
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback
7,2
7,9
~Manuel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Generalnie jest to dobre auto, dla niewielkiej rodziny, albo do codziennych dojazdów do pracy.
Skoda Fabia II Hatchback