Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

3,6
~kros
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
dośc dobrze zestopniowana, biegi wchodzą bez problemów (Skrzynia biegów)
~Alex
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo oszczędne, dobry niezawodny silnik (olej wraz z wszystkimi filtrami wymieniałem co 12 tys. km). Przez ponad 6 lat użytkowania problem był tylko z wentylatorem (w końcu wymieniłem) i kilka razy zawieszenie przednie - głównie łączniki stabilizatora, czasem przegub. Mogłoby mieć większy bagażnik, ale nie ma co narzekać w tym segmencie. Ogólnie nigdy nie zawiodło, więc polecam.
2,5
~awx
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
wszyscy którzy tak zachwalają spalanie poniżej 4l może niech napiszą z jaką prędkością się poruszają ja napiszę w trasie 70km/h na tempomacie bez żadnego przyspieszania masakra walka ze zmęczeniem i śpiączką przy normalnej jeździe pali więcej niż 1,9 tdi bo 7 a nawet 8l nigdy więcej takiego auta sprzedałem po 6 miesiącach użytkowania myślałem że się zastrzelę . Acha i jeszcze jedno te 3,8 w trasie to dopiero osiągnąłem po chipie na 90 km i 250... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~robert12
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Auto jest super daję 5 ponieważ ostatnio zmieniłem samochód i obejrzałem chyba 10 innych w tej klasie i Skoda Fabia mnie całkowicie pozytywnie zaskoczyła. Auto jest bardzo solidne i daje wrażenie poczucia bezpieczeństwa czego nie mogę powiedzieć o innych samochodach. Wybór kolorów jest obłędny i do tego biały dach - arcydzieło. Silnik pracuje bardzo cicho, auto dobrze trzyma sie drogi i bardzo pewnie prowadzi. Jest bardzo przestronne i wygodne...
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo dobry samochód zarówno do miasta jak i na rodzinne wypady.
3,6
~marada33
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Auto mi się podoba. Jest dobrze wykończone, spasowane. Moje jedyne zastrzeżenia jak do tej pory to hałas i paliwożerność (niestety są to ważne rzeczy dla kierowcy
~pigzip
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
86 koni, słabo w trasie, spalanie ok 9-10 litrów srednio gazu, ale poza tym wsiadać i jechać (Silnik)
~kierowca
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
czasami lekko problem z wrzuceniem 1, 2 i wstecznego (Skrzynia biegów)
~Samson59
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Ciekawe reakcje kierowców Golfów itp, podczas startu spod świateł, niepozorne autko ale ma coś w sobie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback
7,2
7,9
1,5
~Edmunt
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Bardzo niedopracowane auto, początkowo pare drobnych usterek potem wybuch wulkanu SILNIK ( opinia mechanika a w sumie trzech bo wiary nie dawałem silniki 1.2 to są bardzo dobre o ile się nie jezdzi a auto stoi )
Skoda Fabia II Hatchback