Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

3,2
~Weronika
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Poprostu masakra! Auto mam od 3 miesięcy i dwa razy było cholowane na lince. Poprostu w pewnym momencie nie chce zapalić i niewiadomo dlaczego. Wiec nie polecam, nie mozna liczyć na ten samochod wsiadajac mam zawsze obawy czy odpali. Okazało sie że czujnik wału uległ zabrudzeniu i po wyczyszczeniu dzialala miesiąc i ponownie nie zapaliła. Nie polecam jestem strasznie zawiedziona tym autem. Zamiast toyoty zakupiłam Skodę duże rozczarowanie.... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Jakub
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
autko super jestem zadowolony,ale........drogie sa przeglady w serwisie i krótka gwarancja konkurencja proponuje lepsze warunki.ogólnie ok
3,4
~Tom
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Kultura pracy silnika jest na akceptowalnym poziomie. Elastyczność- przy komplecie pasażerów- pojęcie obce dla tego samochodu. (Silnik)
~tw48
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
silnik 1,2 tsi 85 km jest oszczędny, cichy, elastyczny i bardzo dynamiczny. (Silnik)
2,9
~prporis
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
to moje sluzbowe auto lecz niestety autko ma kilka słabych stron ,przez pierwsze 20 tys 6 razy w serwise , silnik 1.2 dobry chyba tylko dla emeryta na ryby , wnetrze i plastiki dziwnie pachną ,
1,8
~Sid
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
ostatnio starsza pani by sie pocałowała ze znaczkiem na grillu (Widoczność)
3,8
~xxx
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Silnik jak na 70KM to jest dość żwawy, ale dopiero przy 3000rpm. Jeżdżąc po mieście w sam raz. ! Polecam! (Silnik)
2,2
~kierowca
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Posiadam od roku skode fabie 1.2 tsi.Przejechalem 70 tys.km. w ciagu tego roku wymienilem na gwarancji 4 raz turbine.;rozrusznik,pompe wodna,wspomaganie kierownicy,i padla mi klimatyzacja i tak zwany modul komfortu czyli brak bylo kieronkowskazow swiatel stopu,swiatel awaryjnych.Ludzie nie kupujcie tego samochodu z tym silnikiem.W calej Warszawie tych fabi z tym silnikiem jezdzi pare setek,lacznie z samochodami egzaminacyjnymi w wordach i... (Silnik)
1,9
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
fabia I była kontrowersyjna i oryginalna ale to co skoda teraz robi ,fabia II, roomster, yeti ,jest żałosne a w ceny mają wliczone ogromne koszty reklam w tv bo bez tego ogłupiania nikt by tego gówna nie kupił. za cenę fabii można kupić polo albo ibizę a \"yeti\" z silnikiem 1,2 to już są kpiny
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback
7,2
7,9
~młody21
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
jest dobrze ale mozna bylo by poprawic wykonczenie o raz wyposazenie
Skoda Fabia II Hatchback