Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

~kierowca
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Pomimo różnych nieprzychylnych komentarzy przeciwników skody, to ja jestem zadowolony. Nawiasem mówiąc lepiej mieć nową skodę niż starego gruchota za znaczkiem renomowanej firmy, który nadaje się na złom
2,2
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Wykonanie ze słabych materiałów, żeby było śmiesznie silnik do remontu po 51tys. spokojnej jazdy! Auto mam od nowości z salonu żeby nie było, że jakiegoś grzmota kupiłem. W pracy mam Octavie i też porażka. Tandetne auto i ASO, nigdy więcej nie kupię skody!
~Bartek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Dość twardy co daje o sobie znać na nierównosciach. Na dobrej nawierzchni sprawuje się bardzo dobrze. (Układ jezdny)
3,3
~zawiedzony
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Przereklamowany samochód. Dziwię się wszyskim testom opublikowanych w prasie zachwycających się tym samochodem. Wykończenie samochodu to jakieś nieporozumienie, plaskyki ochydne twarde - chyba produkują je w Chinach. Gdzie są te samochody, które były brane do testów przez ekspertów?. Chyba uwierzę w artykuły sponsorowane.
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Bardzo jestem zadowolony z zachowania na drodze oraz wielu ciekawych rozwiązań jakie niewątpliwie skoda posiada
~Jakub
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Samochód duży,przestronny ekonomiczny,cichy,ładny czego więcej.auto dla zwykłej rodziny bo tanie dobrze wykonane po prostu bystra
~yoggi
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Jak dla mnie w zupełności wystarczający. Ma nawet niezłe przyspieszenie i rozpędziłem to autko do nieco ponad 170 km/h (Silnik)
~KPF
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
w porównaniu z poprzednimi wersjami Fabi I czy Octavi I Skoda zrobiła 2 duże kroki do przodu - B R A V O.
2,4
~Adrian S.
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
NIGDY WIECEJ SKODY !!!!!!..DAŁEM SIE NAMÓWI ŻONIE I KUPILISMY TEN BUBEL ZA 42 .000 ZL , SILNIK BARDZO MULOWATY I PALI JAK ROZLEGULOWANY FIAT 125P , TRZESIE ,DUZE WIBRACJE , PEKL ROZRZAD A PO NAPRAWIE ZATARL SIE NA 3 CYL. ......SŁABY SERWIS KTÓRY OPÓZNIA NAPRAWY -ROZRZĄD PEKŁ Z WINY KLIENTA Z POWODU OSTREJ JAZDY !!!!!!!.......JEZDZILEM 8 LAT MAZDA 323 I NAWET W 10% NIE MIALEM TYLU PROBLEMÓW CO Z NOWA SKODĄ..........NIE POLECAM

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zbyszek T
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Fajne aut(k)o. Dla rodziny za małe, wnętrze dość wąskie, bagażnik nieduży, skrzynia krótko zestopniowana. Poza tym same plusy. Ekonomiczne, niezawodne. Kupiłem nowy samochód w salonie, z kalkulacji, że będę nim jeździł przez 10 lat i to jest dużo taniej niż co 2 lata zmieniać auto na inne używane. Teraz mam 75000 km i nie żałuję.
Skoda Fabia II Hatchback