Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

~JM
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
uważam, że bardzo udane auto, bezawaryjne i ekonomiczne zwłaszcza z instalacja lpg, w tym segmencie aut na pewno jedno z najlepszych i do tego jedno z tańszych; idealne do poruszania się po mieście, a i w trasie także się sprawdza, przeszkadza tylko słabe wyciszenie kabiny
~pierre
Żałuję tylko, że nie wybrałem silnika 1,4 bo lubię szybko jeździć
3,8
~slawek007
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Mały duży samochód z w miarę niezłym silniczkiem. W miarę niezawodny za w miarę małą kasę. Suma sumarum polecam.
~Jimmy
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Jeździłem Fabią I, teraz Fabią II i jestem zadowolony. Eksploatuję auto głównie w mieście i cenię sobie to, że Fabia wozi mnie dość niezawodnie i przy tym niedrogo, jeśli zestawimy jeszcze koszty serwisowania.
~kb165
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód w mojej ocenie naprawdę przyzwoity. Co potrzebne posiada. Samochód kupiony przy przebiegu 103 tys kilometrów. W rok czasu przejechane ponad 50 tys kilometrów. Przez ten czas poza materiałami eksploatacyjnymi (olej, filtry) były wymienione 2 piasty i 2 cewki zapłonowe. Samochód został zagazowany przy przebiegu 117 tys kilometrów. Założona instalacja to BRC SQ32. Przejechane na gazie ponad 45 tys kilometrów i jak na razie poza...
~Marcin PWr Mosty
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
generalnie jestem bardzo zadowolony, dobre materiały, doskonale spasowane, dobre wyposażenie, bardzo dobry silnik, dużo miejsca z przodu, z tyłu, na bagaż. nawet nie wiem, co miałbym wpisać na minus
~Krzysiek F.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik jest dynamiczny jak na swoją moc i w mieście naprawdę nie trzeba nic więcej. Na trasie przy prędkościach powyżej 100km/h znacznie gorzej, ale tragedii też nie ma. Ze względu na swoją małą pojemność i moc silnik mało elastyczny i pozostawia trochę do życzenia jeżeli chodzi o kulturę pracy. (Silnik)
3,8
~Annabel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Libiłam ten samochód, ale zmuszona jestem kupić nowy - chyba nie będzie to Skoda Fabia. Spróbuje czegoś innego - ciekawość. Poza tym mam wrażenie, że pierwszy rok II generacji był najlepszy (fajne ywposażęnie w wersji Style - trzeba było dokupis tylko klime i radio). Egzemplarz serwisowy (II po liftingu), którym jeździłam, ma twardą deskę rozdzielcza, u mnie górna część była miękka. No i były lepsze opony (Bridgestone).
~schwyntzu@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto polecam osobom, które jeżdżą spokojnie i głównie po mieście. Paradoksalnie ja używam go w 80% w trasie i jest trochę za słaby i za głośny. Tak czy inaczej - udane auto ze względa na jakość wykonania i niezawodność.
2,5
~Nabiszcz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Kultura pracy silnika nie jest najlepsza slabo wyciszony. (Silnik)
Skoda Fabia II Hatchback