Lista ocen Skoda Fabia II (27)

3,8
~Michał G
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Zasadniczo bardzo ładne i oszczędne auto. Oceniam je z perspektywy 8 lat użytkowania więc jest co czytać :)
2,2
~Miłek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Ogólnie troche wszedzie sie rozpisalem wiec jest co poczytac. Juz troche jezdze tym samochodem i tak jak pisałem w innych podpunktach. Jezeli ktos szuka auta bezawaryjnego to napewno to auto tym nie jest. Oprócz kilku naprawde powaznych awarii ciagle cos jest nie tak. Jak nie zawieszenie, to jakas uszczelka itd.itd. Nie jestem jakimś tam mega marudą ale jak na poczatku przez pierwszy rok byłem zadowolony tak teraz gdybym tylko miał pieniądze...
~Endtyme
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Kilka minusów, ale poza tym po roku jestem zadowolony. Jak ktoś nie oczekiwał, że będzie to jakość Lexusa, że silnik będzie szalał jak 300-konny, to się nie rozczarował. Wiedziałem co kupuję i w tym zakresie samochód moje oczekiwania spełnia (oprócz spalania w mieście)
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobre solidne auto.Dobrze wykonane, nie przekombinowane wygodne i całkiem sympatyczne.Lekkie i bardzo ładne, dobrze się prezentuje na ulicy , nowoczesny wygląd i całkiem pojemny.
3,7
~Majkelos
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Silnik bardzo przyzwoity. Kultura pracy dobra. Nie jest zbyt elastyczny - wiadomo mała pojemność. Żeby ostro przyspieszyć trzeba czasem zredukować obroty. Ale ogólnie nie narzekam - nie po to kupiłem tą wersję żeby się ścigać. Jeździłem jakiś czas Fabią dieslem z tego samego rocznika i wniosek był jeden: wole benzynę. (Silnik)
3,5
~RobRock
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Nie jest zle , choć po dłuższym użytkowaniu można sie do paru rzeczy przyczepić.
~Król Złoty
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, to porządne auto dla nie szukających udziwnień i dla ludzi bez kompleksów. Na przekór kupującym \"igiełki\" od Turka.
~Mst321
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Z zakupu jestem bardzo zadowolony, do tej pory jeden serwis z wymiana oleju ( o dziwo nie zdarto ze mnie skory). Zobaczymy co będzie dalej.
~Robert
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Dobry samochód. Dobra jakość wykonania , rewelacyjny silnik.
~RobiNo
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobre auto z silnikiem 1.2 TSI 86KM (mocny silnik wystarczy popatrzeć na niutonometry, ma dużą moc już od 1500 obr, dzięki czemu możemy jeździć na niskich obrotach i mniej spalać benzyny). Jeśli dalej będzie się tak sprawował jak do tej pory bo będę długo nim jeździł:)