Lista ocen Skoda Fabia II (326)

~Krzysiek F.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik jest dynamiczny jak na swoją moc i w mieście naprawdę nie trzeba nic więcej. Na trasie przy prędkościach powyżej 100km/h znacznie gorzej, ale tragedii też nie ma. Ze względu na swoją małą pojemność i moc silnik mało elastyczny i pozostawia trochę do życzenia jeżeli chodzi o kulturę pracy. (Silnik)
3,8
~Annabel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Libiłam ten samochód, ale zmuszona jestem kupić nowy - chyba nie będzie to Skoda Fabia. Spróbuje czegoś innego - ciekawość. Poza tym mam wrażenie, że pierwszy rok II generacji był najlepszy (fajne ywposażęnie w wersji Style - trzeba było dokupis tylko klime i radio). Egzemplarz serwisowy (II po liftingu), którym jeździłam, ma twardą deskę rozdzielcza, u mnie górna część była miękka. No i były lepsze opony (Bridgestone).
~schwyntzu@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto polecam osobom, które jeżdżą spokojnie i głównie po mieście. Paradoksalnie ja używam go w 80% w trasie i jest trochę za słaby i za głośny. Tak czy inaczej - udane auto ze względa na jakość wykonania i niezawodność.
2,5
~Nabiszcz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Kultura pracy silnika nie jest najlepsza slabo wyciszony. (Silnik)
~bryko
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
samochód nie dla mnie, do miasta może tak, ale nie na długie trasy się nie nadaje
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Kupiłem po-leasingowe z LPG przy 38kkm, w 2016, w pełni świadomie po długich poszukiwaniach, zastąpiła ona wysłużoną Astrę Classic 1998 1.4 16V LPG kupioną w 2003 też z leasingu. 98% jeździ po "zabytkowych" drogach Wrocławia i podmiejskich wykrotach, to istne piekło dla auta. Tankować LPG, co jakiś czas lać benzynę z dodatkami, przeglądy(!), dbać(!) i tylko się cieszyć z oszczędności, jak na razie. Spalanie podaję przy LPG, mam ciężką nogę.
3,7
~dr. brown
Kombi 1.2 70KM 51kW
Małe duże auto!!. Male bo to niby klasa B, duze - bo 4 osoby z bagazami na 2 tygodnie mieszcza sie bez problemu.
4,1
~lubliner
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Mocny, wystarczający do rozsądnej jazdy. Z kompletem pasażerów wyraźnie słabszy. (Silnik)
~Michał
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko wykonane dość solidnie aczkolwiek skromnie. W tej klasie godne polecenia. Gdyby posiadało lepsze wyciszenie byłoby doskonale, a tak jest dobrze.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~Kobieta
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Silnik chodzi, jak na razie, bez zarzutów, jest cichy. (Silnik)