Lista ocen Skoda Fabia II (326)

3,8
~slawek007
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Mały duży samochód z w miarę niezłym silniczkiem. W miarę niezawodny za w miarę małą kasę. Suma sumarum polecam.
~ŁukRak
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Myślę, że silniki 1.6 i 1.9 TDI byłyby lepszym rozwiązaniem dla tego auta. Ale niestety, zwłaszcza auto z silnikiem 1.9 TDI jest znacznie droższe.
~Jimmy
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Jeździłem Fabią I, teraz Fabią II i jestem zadowolony. Eksploatuję auto głównie w mieście i cenię sobie to, że Fabia wozi mnie dość niezawodnie i przy tym niedrogo, jeśli zestawimy jeszcze koszty serwisowania.
~kb165
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód w mojej ocenie naprawdę przyzwoity. Co potrzebne posiada. Samochód kupiony przy przebiegu 103 tys kilometrów. W rok czasu przejechane ponad 50 tys kilometrów. Przez ten czas poza materiałami eksploatacyjnymi (olej, filtry) były wymienione 2 piasty i 2 cewki zapłonowe. Samochód został zagazowany przy przebiegu 117 tys kilometrów. Założona instalacja to BRC SQ32. Przejechane na gazie ponad 45 tys kilometrów i jak na razie poza...
~RobiNo
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobre auto z silnikiem 1.2 TSI 86KM (mocny silnik wystarczy popatrzeć na niutonometry, ma dużą moc już od 1500 obr, dzięki czemu możemy jeździć na niskich obrotach i mniej spalać benzyny). Jeśli dalej będzie się tak sprawował jak do tej pory bo będę długo nim jeździł:)
2,5
~A.D
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Od 2010 roku jeżdżę tym samochodem . Jedyną zaleta tego samochodu jest jego cena. Samochód jest dobry dla dziadków którzy podjada do kościoła czy po mleko do sklepu. No stop coś się urywa, wyciera, odpada, trzeszczy. Kultowe już dla Skody detale ,które upszykszają życie. Jeśli ktoś lekko bądź znacząco przygłuchy chce kupić samochód ,który jest N1 w Polsce ( jesteśmy dziwnym narodem) a wszystko inne NIE jest ważne to SKODA jest własnie dla...
~Gigant
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo cichy, spalanie podobne jak silniki 1.6. Ciągnie od samego dołu potem jest już tylko słabiej (powyżej 120 km/h) no ale to tylko 1.2 (Silnik)
~Miras 1978
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bogato wyposażone , miła obsługa salonu Bielsko Biała WELM
~Marcin PWr Mosty
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
generalnie jestem bardzo zadowolony, dobre materiały, doskonale spasowane, dobre wyposażenie, bardzo dobry silnik, dużo miejsca z przodu, z tyłu, na bagaż. nawet nie wiem, co miałbym wpisać na minus

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~oss
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jak to ktoś dobrze ujął: Jest dobrze, ale bez zachwytu. Dodałbym ewentualnie - bardzo dobrze ;)