Lista ocen Skoda Fabia II (326)

3,8
~Aspyr
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
za te pieniądze opłaca siękupować jest większy od konkurencji nie jest brzydki , troche skodzie brakuje jeszcze jeżeli chodzi o wykończenie środka w podstawowych modelach , mój silniczek nie jest zły , na miasto i dla przeciętnego polaka polecam , na trasie sobie sliniczek też radzi jechałem w 3 osoby i dawał rade 180km /h na dodatek go nie cisnełem do końca :D lecz pali jak smok wtedy..
~leppacat
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Przyzwoitej jakości pojazd, spory bagażnik i dobra dynamika. Sprawdza się nawet na dłuższych trasach (Chorwacja). Niskie koszty eksploatacji.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto użytkuje zona. Czasem ja się nim przejadę. Nie jest to moja CR-V, ale jeździ się przyjemnie, nawet w trasę. ergonomiczne, wygodne, może trochę małe, ale nie ma co narzekać. Atut - silnik 1,4 16V (nie jakieś TSI) i spalanie LPG 7-8 litrów na 100km po mieście. Rok użytkowania, 20 tyś przejechane - inwestycja 1400 złotych - wymiana rozrządu, pompa wody, hamulce przód i oleum.
4,1
~MAC
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Doskonałe auto do jazdy po mieście ale na trasy nie za bardzo się nadaje chociaż ostatnio zrobiłem ciurkiem 1600 km i dało rade.
~tytusr
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
86 KM, czuje sie jakby bylo ich znacznie mniej. Auto na 5 biegu bardzo slabo przyspiesza, 2 bieg anemiczny. Oleju wogole za to nie zuzywa i ladnie pracuje. Ladny dzwiek i rowno. Zuzycie paliwa - bardzo dobre w trasie, miasto i autostrada do przezycia wzglednie (Silnik)
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
jak na 3 cylindry to jest naprawdę dobrze (Opel Corsa 3 cylindrowy pracuje znacznie gorzej). (Silnik)
4,1
~Kris
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
oceniam pozytywnie, solidne nadwozie, podwozie i ogólnie auto na nasze warunki b. dobre
~B.J.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Auto niezbyt ładne z zewnątrz i wewnątrz co najwyżej poprawna sylwetka.Słabo wyposażone seryjnie .Nawet w kombi tylko 430 l.bagażnik.Z dodatkowym wyposażeniem i silnikiem benzynowym 85km.cena prawie 50 000 to jest za drogie.Tańsze z silnikami 1.2 jest za słabe.Uważam że jest przereklamowane.I dodatkowa opłata za zapalniczkę ,koło zapasowe i chrom w dolnej części atrapy chłodnicy to lekka przesada.
~Manuel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Generalnie jest to dobre auto, dla niewielkiej rodziny, albo do codziennych dojazdów do pracy.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Michał
Kombi Facelifting 1.2 TDI CR DPF 75KM 55kW
Miałem Fabię przez 3 lata. Zrbiłem nią 140 000 km. Dobrze wspominam ten samochód. Teraz mam prawie taki sam samochód - Fabia 1,6 TDI (90 KM) z 2014r i zrobiłem nim 30 000 km.