Lista ocen Skoda Fabia II (326)

~Fliperas
Kombi 1.2 70KM 51kW
Można mieć wagi do poziomu spalania, zwłaszcza w mieście i głośności pracy silnika zwłaszcza na wysokich obrotach. Poza tym wzystko OK.
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo poręczne i zwinne auto w mieście. Na trasie wyprzedzanie przy 2 osobach na pokładzie bez większych problemów, jednak przy komplecie pasazerów trochę brakuje mocy i wskazana jest ostrożność przed podjęciem manewru wyprzedzania.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto przez 3 lata służyło jako moje auto służbowe. Z zawodu jestem Przedstawicielem Handlowym, więc auto nie miało lekko- w ciągu dnia wiele razy odpalane i gaszone, często pracowało na wysokich obrotach i przewiozło TONY ładunku, w dużej mierze po mieście, a więc dziurawych drogach, policjantach itd. Mogę z czystym sumieniem polecić ten samochód, to wół do pracy. Choć nie zachwyca ani wyglądem, ani osiągami to zdobywa serce swoją prostotą,...
4,1
~Marti
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Zacznijmy od silnika, jesli chodzi o kulture pracy (chodzi jak kosiarka do trawy 3c robi swoje) i osiagi to kiepsciutko (aby jakos to jezdzilo to trzeba krecic, mimo tego ze to samochod na \"gnój\"), jesli chodzi o spalanie to ok. Samochod nawet niezle wykonany, plastiki mile w dotyku, wszystko na swoim miejscu. Ja na wyposazeniu mam klime, elektryke w przednich szybach i 2 poduchy. Jako samochod prywatny NIGDY bym go nie kupil, ale joko...
~bp
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
To tylko silnik 3 cylindrowy ale można sie przyzwyczaić. Wg mnie wystraczająco eleastyczny do spokojnej jazdy wystarczający (Silnik)
4,1
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jestem pierwszym właścicielem. Auto użytkowane w Warszawie i na krótkie wypady za miasto. Do takich celów bardzo dobry samochód Nie za małe, nie za duże. Wystarczające dla rodziny 2+1. bardzo duży bagażnik. Dobry, elastyczny silnika w połączeniu z DSG super sprawa. Z minusów: słaba jakość plastików ale przy aucie budżetowym chyba lepsze nie mogą być. Niewygodny fotel kierowcy. Brak podświetlenia tylnej kanapy. Słabe światła.
~Mst321
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Z zakupu jestem bardzo zadowolony, do tej pory jeden serwis z wymiana oleju ( o dziwo nie zdarto ze mnie skory). Zobaczymy co będzie dalej.
~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Świetne auto dla młodej rodziny. Dynamiczne, oszczędne, pakowne, tanie. Najlepszy z możliwych wyborów na rynku
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wielu ludzi pisze głupoty na temat tego modelu, lecz ja jestem bardzo zadowolony, a to jest najważniejsze by być takim po wydaniu tylu pieniędzy.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
3,8
~handlowiec
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Auto oceniam w kategorii auta firmowego, ponieważ użytkowałem wersje Van 2 osobową. Skoda sprawdza się jako pojazd do przemieszczanie się z punktu A do B. W miarę wygodna i zaskakująco sprawnie przemieszczająca się, ale nic ponad to. Szara, nudna, plastikowa i nie było szkoda jak ją oddawałem...