Lista ocen Skoda Fabia II (303)

~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda Fabia II
Auto kupione nowe, dla dwojga starszych ludzi - wielkość wystarczająca. Gdy pojawiły się wnuki okazało się za małe ;) Fotelik, torba z rzeczami dziecka, jakieś nasze bambetle... i brak miejsca dla wózka. Ponieważ pracuję przy autach wiedziałem, że silnik od kosiarki (3 cylindry) nie wchodzi w rachubę, stąd wersja 1.4 16V - raczej niezbyt ekonomiczna. Przez 6 lat użytkowania bezawaryjne auto.
~Arille
Skoda Fabia II
Auto bez wodotrysków, ekonomiczne, tanie w naprawie, aczkolwiek zachwyca bezawaryjnością. Przestrzeń i jakość wykonania plastików o niebo lepsze niż w następczyni Fabii III.
~Tomek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Skoda Fabia II
Posiadam Fabię II z 2007 roku z silnikiem 1.2 HTP (12 V, 70 KM) w wersji "Style". Kupiłem ją w salonie, dziś auto ma 9 lat i 103000 kilometrów przebiegu, który sam zrobiłem. Jeżdżę głównie po mieście ale czasem też zdarzają się dalsze wyjazdy. Ostatnio musiałem jechać na drugi koniec Polski (550 km.) i samochód nawet się nie zmęczył. Rozpędzenie się do prędkości autostradowej nie stanowi dla tego silnika większego problemu i wcale...
~Rafał S.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Skoda Fabia II
Całkiem fajne auto. wygodne dla rodziny 2+2. Duży bagażnik. Silnik nie tak oszczędny jak deklaruje producent. Trochę awarii osprzętu silnika. Jakbym szukał auta dla żony to pewnie poważnie poszukałbym czegoś podobnego. Tym bardziej że łątwo można podnieść moc silnika.
~Łukasz
Skoda Fabia II
niezły samochód za rozsądne pieniądze - w tej klasie nic lepszego nie znalazłem. Cudów nie ma, ale ich nie oczekiwałem, poważnych mankamentów też nie, więc na chwilę obecną jestem po prostu zadowolony.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Skoda Fabia II
Auto bardzo dobre dla ludzi którzy nie mają wyśrubowanych ambicji co do osiągów oraz aspektów wizualnych samochodu ( zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ). Jest to świetne auto dla rodzin z dziećmi, gdzie najbardziej liczy się funkcjonalość, niskie koszty zakupu, koszty utzrymania, apetyt na paliwo jak i obszerna kabina dla pasażerów oraz bardzo duży bagażnik bagażnik. Auto dla niewymagających odbiorców szukających taniego auta które ma...
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Skoda Fabia II
Ogólnie samochód zaskoczył mnie swoją wielkością jak na samochód klasy "b". Pojemny bagażnik wystarczająco miejsca w środku jak i wygodne siedzenia. Pozytywny się okazał silnik 3 cylindrowy TDI.
~RapaNui
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
~wojgalic
Skoda Fabia II
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Skoda Fabia II
Samochodem przejechaliśmy do tej pory 10 tyś, i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupiliśmy Fabię po leasingu, ale miała ledwie rok i niecałe 30 tyś na liczniku (czyli jeszcze przed pierwszym przeglądem). Przesiadka z Toyoty Avensis była lekkim krokiem w tył jeśli chodzi o przestrzeń we wnętrzu i ogólną wygodę podróżowania, ale japończyk miał już swoje lata, a my chcieliśmy samochód możliwie "świeży" (szukanie większej, ale...