Lista ocen Skoda Fabia II (326)

~kierowca
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Pomimo różnych nieprzychylnych komentarzy przeciwników skody, to ja jestem zadowolony. Nawiasem mówiąc lepiej mieć nową skodę niż starego gruchota za znaczkiem renomowanej firmy, który nadaje się na złom
3,8
~Użytkownik Fabii
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Całkiem fajne autko, silnik daje możliwości sprawnego przemieszczania się na trasie i jest oszczędny. Polecam w wersji co najmniej Style, bo dożo lepiej się prezentuje zwłaszcza na kołach 15.
~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Silnik w porównaniu do 1.9 tdi pracuje bardzo cicho.I jest bardzo elastyczny.Nie ma wyraźnej turbo dziury,zbiera się od 1500 obrotów . (Silnik)
2,2
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Wykonanie ze słabych materiałów, żeby było śmiesznie silnik do remontu po 51tys. spokojnej jazdy! Auto mam od nowości z salonu żeby nie było, że jakiegoś grzmota kupiłem. W pracy mam Octavie i też porażka. Tandetne auto i ASO, nigdy więcej nie kupię skody!
2,1
~Adim
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
FABIA to przykład tandety gdzie księgowy szalał na maksa i absolutnie każdy element tego auta jest spi...... plastiki , tapicerka, lakier (korozja) silnik ok i to jedyny plus. Jesli ktoś chce kupić tanie auto nie sprawiające kłopotów to nie FABIE ja tak się na niej zawiodłem ,że jedyne co gorsze miałem to Alfa nawet stare clio to cud techniki i jakości porównując z tym kaszalotem.
3,8
~TESTER
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Witam, jestem w posiadaniu FABII 1.2 TSI 105 km od jakiś 20 tyś. km.( auto służbowe, hatchback). Wykończenie w środku na miarę auta za 30 tys, fotele niczym kanapa w salonie, wszędzie plastiki.Kierownica z dość dużym wspomaganiem, zawieszenie w miarę komfortowe.Przy mocnych wiatrach potrafi zmienić pas na autostradzie bez skręcania kierownicą. Po 50 tys bez większych problemów,regularne przeglądy i tyle. Jedynie trzeba uważać na kable... (Silnik)
~Bartek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Dość twardy co daje o sobie znać na nierównosciach. Na dobrej nawierzchni sprawuje się bardzo dobrze. (Układ jezdny)
~Alberto
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
polecam wiadomo nie ma wielkiej mocy ale sobie i tak pomykam na całym baku robie 1000 km rewelacja
3,3
~zawiedzony
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Przereklamowany samochód. Dziwię się wszyskim testom opublikowanych w prasie zachwycających się tym samochodem. Wykończenie samochodu to jakieś nieporozumienie, plaskyki ochydne twarde - chyba produkują je w Chinach. Gdzie są te samochody, które były brane do testów przez ekspertów?. Chyba uwierzę w artykuły sponsorowane.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Peterson ŁDZ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto solidne ale niczym nie wybija się ponad przeciętność. Ma jeździć i jeździ, typowe do zadań służbowych. Komfortu zbyt wiele w nim nie ma, szczególnie na dalekich trasach kręgosłup daje się we znaki.