Lista ocen Skoda Fabia II (212) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hallk@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Penie trzyma się drogi (slalom między pachołkami, które ustawili nasi kochani drogowcy, wypada bardzo dobrze). Auto słucha się kierowcy, dobrze działające wspomaganie, hamulce mogłyby być lepsze.
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Pod tym względem również jest przeciętny. nie jest ani twardo ani miękko do komfortu też daleko. Prowadzi się względnie dobrze. zawieszenie spokojnie wytrzymuje Nasze Polskie drogi.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Fabia prowadzi się pewnie, dobrze wchodzi w zakręty, posiada dobry promień skrętu. Zawieszenie tylne troszkę za miękkie, przy względnie niedużym obciążeniu tył "siada".
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Co do prowadzenia samochód prowadzi się pewnie lecz przy większych prędkościach i wchodzeniu w zakręt czuć jak tył ucieka, ale uważam że prócz tego samochód prowadzi się dobrze.
~RapaNui
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
~Majkelos
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Trzyma się drogi bardzo ładnie. W zakrętach nie zaskakuje. Ogólnie - Twarde zawieszenie. Jak ktoś ma kłopoty żołądkowe w \"bujających\" samochodach to tutaj ich nie będzie miał.
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Całkiem dobrze sobie radzi - niestety przy większych prędkościach powyżej 100mk/h, przez to że jest wąskie i stosunkowo wysokie auto podatne na podmuchy wiatru. W mieście OK.
~Maciek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto ma dosyć miękkie zawieszenie, natomiast ma to swoje plusy w przypadku nierównych nawierzchni. Zdecydowanie nie jest to auto do ostrych zakrętów z uwagi na budowę i rozstaw osi.
~Gryfita
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto doskonale trzyma się drogi. Kupiłem auto z pakietem ESP - na obecne zimowe warunki super sprawa. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do własności jezdnych mojego auta.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek F.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto dobrze się prowadzi, jest twarde i ładnie trzyma się zakrętów. Przy szybkim pokonywaniu zakrętów ma tendencje do podsterowności, ale nie jest to przecież auto do takiej jazdy.