Lista ocen Skoda Fabia III (127)

4,1
~MEDUS@
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Przyjazny towarzysz miejskich wojaży. W porównaniu do innych maluchów przestronny w środku, cichy, oszczędny. Dla wahających się, którym przyda się auto do miasta, w korki, do marketu, do podwózki dzieci do szkoły, do dojazdu do pracy, do wypadu na działeczkę pod miastem - polecam. A osiągów silnika nie należy demonizować. Radzi sobie całkiem dzielnie.
~MEDUS@
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
~Przemek
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Był to mój samochód służbowy na wyłączność używałem go codziennie do jazdy po mieście około 100-200km dziennie ale również dalsze trasy się zdarzały. Bardzo dobrze się nim jeździło. Zaskakująco dobre spasowanie wnętrza materialy twarde ale za to dobrej jakości plastiki nic nie skrzypi nie ugina się normalnie beton.
4,1
~Arek naxxos
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Auto klasy bieda. Ktorym da sie bezpiecznie dojechac do pracy oraz bardzo dobrze manewruje sie na parkingach. Wersja kombi 4.25m
~wojtek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobrze, jak na swoje gabaryty, auto przestronne (może mniej na na tylnej kanapie w porównaniu z Nissanem Note I generacji), pakowne i przede wszystkim praktyczne. to jest moja pierwsza Skoda, jestem zadowolony z wyboru.
2,5
~Marceli
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Autko słabe cała ta otoczka że to niby prosta i solidna konstrukcja to jakiś absurd. Zacznę od materiałów 1. konsola środkowa górna część z fajnego tworzywa a le to co poniżej to tandeta to samo plastiki na drzwiach podatne na zrysowani i do tego zaczynają popiskiwać , tapicerka pomimo małego przebiegu wygląda tak jak dyby auto miało ze 150 tyś km więcej. 2. Elektronika to sprawdzone rozwiązania z VW co za bzdura 6x awaria elektroniki . Silnik...
~mijodl
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Ten model dla mnie lepiej wyglądał jako kombi niż hatchback. A w kolorze Blue Race i na kołach 16 cali zwraca uwagę.
~marcel
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Gdy szukałem auta które spełniało by moje oczekiwania czyli w okolicy 55 tys zł kombi z małym silnikiem pod uwagę brałem tylko renault clio grandtour jednak odrzuciła mnie mała przestrzeń w środku. Trudno znaleźć w tej cenie takie auto jak fabia kombi, podoba mi sie sylwetka szczególnie jeśli kolor jest biały z relingami i światłami projektorowymi cud malina...
~Skoda
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam doposażyć jak tylko się da (na ile portfel pozwoli) a powinna posłużyć długie lata. Serio wolałem wydać więcej - 100 pln to nie jest duża różnica na racie kredytu a przynajmniej ładnie wygląda na alufelgach i z dachem panoramicznym (dzieciaki mają frajdę) i fajnie się jeździ latem z klimą a zimą z podgrzewanymi fotelami albo na autostradzie tempomat i ręka na podłokietnik. Całokształt super!
3,4
~Wojtek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Mam Fabię II i III - Wole II-kę. Fabia 3 ma przejechane 102 000 fabia 2 ma prawie 260 000. Fabia 2 pewniej trzyma się drogi. 3ka przy ok 120 km/h zaczyna się zachowywać jakby sama chciała decydować którym pasem jedziemy. W 3ce mniej miejsca za kierownicą jak i za siedzeniem kierowcy. Ustawiając fotel kierowcy m niej więcej w ten sam sposób w 2ce siadam za sobą i jest mi bardzo wygodnie w 3ce kolanami dotykam fotela kierowcy.