Lista ocen Suzuki S-Cross (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JxG
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
To był jeden z powodów dla których zapadła decyzja o wyborze tego auta. Wsiadając nie czuje się, ani pasażer jak "sardynka w puszce". Nie da się ukryć, że z tyłu lepiej podróżuje się we dwoje ale trójka na krótszych dystansach też dojedzie. Przestrzeń na bagażnik ok, jeszcze nie zapakowałem go an full. Wynika to z faktu, że nie było okazji wyjechać w komplecie pasażerów ale w dwójkę na narty ze sprzętem bez wnikania dało się zapakować.
~Tomasz P.
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Na moje potrzeby w zupełności wystarczy. Dlatego kupiłem właśnie taki samochód. Najczęściej jeżdżę sam lub w dwie osoby plus owczarek niemiecki i jest bardzo OK. Czasami jedziemy w cztery osoby i wówczas też jest OK. Natomiast przy trzech pasażerach z tyłu ... nie ma dla nich dużego komfortu podróżowania. Ale bądźmy uczciwi w którym samochodzie tej klasy i wielkości jest wygodnie trzem osobom z tyłu?
~Piotr
Crossover 1.5 DualJet Strong Hybrid 116KM 85kW
Spora ilość przestrzeni wewnątrz spokojnie siadam sam za sobą (185cm), 4 osoby mogą komfortowo podróżować. Bagażnik przeciętnych rozmiarów ponieważ podłogi bagażnika nie da się obniżyć bo pod nią chowają się baterie.
~franek88
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Dość pojemne auto jak na tę klasę. Może służyć jako rodzinne, ale raczej dla 4 osób. Bagaznik świetny i bardzo pojemny. Szkoda tylko że nie da rady całkiem na płasko położyć tylnej kanapy.
~Mizak
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jeździłem dużo większymi samochodami więc dla mnie to niestety za mało. Z pozycji kierowcy jest oczywiście wszystko w porządku. Z tyłu miejsca na trzy osoby nie ma.
~Suzuki 4x4
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Miejsca sporo zarówno dla kierowcy i pasażera obok. Pasażerowie z tyłu też nie powinni zbytnio narzekać na brak miejsca na nogi czy nad głową!
~Andrzej
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Z tyłu tak z 5 cm więcej miejsca (mówię o długości bo wysokość jest ok) by nie zaszkodziło ...
~Matpia
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Wystarczająca. Z przodu jest sporo miejsca, z tyłu bez problemu zmieści się 5 osób.
~Ryszard
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Ogromna ilość miejsca, dla 4 osób. Do tego duży bagażnik.
~Uldar
Tu jest na prawdę OK.