Lista ocen Suzuki S-Cross (12) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Crossover 1.5 DualJet Strong Hybrid 116KM 85kW
powyżej 120km/h robi się już głośno, natomiast przy miejskim użytkowaniu auto pracuje naprawdę cicho i jest czasami problem w usłyszeniu silnika spalinowego ze środka kabiny gdy akurat pracuje doładowując baterie systemu hybrydowego.
~JxG
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Tutaj duże znaczenie ma prędkość. Przyznam, że jazda z prędkościami autostradowymi po naszych drogach już dawno mi przeszła więc do prędkości 120km/h jest znośnie do 100km/h nie trzeba "podgłaśniać radia".
~Matpia
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Dość przeciętnej jakości. W kabinie jest dosyć głośno, gdy wieje wiatr lub porusza się po autostradzie. W porównaniu do innych, podobnych modeli Suzuki zostaje w tyle.
~franek88
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Wydaje się takie sobie. Jest cicho, ale raczej dzięki niskim obrotom. Słychać szum kół. Nie jest źle ale też bez szalu. Cienkie blachy karoserii.
~Andrzej
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jak dla mnie ok. Może przez to, że nie porównuje do samochodów klasy A6 czy S lub E-klasy a powyżej prędkości 140 km/h nie jeżdżę ..
~Mizak
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Minus niestety. Nie polecam opuszczać szyb podczas jazdy bo huczy wtedy jak w ulu. Idealne pudło rezonansowe niestety.
~Tomasz P.
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
To najsłabszy punkt w Suzuki S-Cross. Ne ma co prawda tragedii niemniej mogłoby być znacznie lepiej zwłaszcza podczas szybszej jazdy
~Uldar
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Do 120 OK, szybciej rzadko jeżdżę, dużo lepiej niż w hondzie HRV starej i nowej.
~Suzuki 4x4
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jest na umiarkowanym poziomie. Pasowałoby zastosować lepsze maty wygłuszające!
~Ryszard
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jeździłem głośniejszymi. Nawet wyższej marki.