Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Bardzo miłe autko, dające mnóstwo frajdy z jazdy. Do tego bardzo atrakcyjnie wyposażone w halogeny przednie, podgrzewane siedzenia, klimę, kluczyk elektroniczny - bajer ale całkiem wygodny w codziennym korzystaniu z samochodu. Bagażnik nie jest wielki, ale o dziwo całkiem pakowny, nie sadziłem ze bede tyle w stanie do niego wcisnąć.
3,1
~Wojtek Ant.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jak kupować oczami to może być. Technicznie to w tej cenie słaby wybór. Marna skrzynia, tylko przyzwoity silnik, źle zestrojone zawieszenie i wkurzająca, słaba jakość wykonania. Ja się zawiodłem.
~Bochen
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Sympatyczne autko miejskie albo uniwersalne dla 2 osób, nadające się do ostrzejszej jazdy pod warunkiem utrzymywania wyższych obrotów. Bardzo ergonomicznie zaprojektowane wnętrze. Świetny design. Minusem jest za duże zużycie paliwa.
~byłypassat
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Najlepszy w tej chwili samochód w swojej klasie, bardzo przyzwoite parametry, bardzi ładny, bez wydziwień, bardzo dobrze wyposażony - elektryka, kurtyny, przyzwoite radio CD, przestrzeń, ergonomia, styl. Początkowo podchodziłem nieufnie, wyżej ceniłem Toyotę, kiedyś też miałem bardzo dobre doświadczenia z Nissanem. Po zbadaniu i na podstawie dotychczasowej eksploatacji mogę stwierdzić, że to obecnie najlepsza propozycja w swojej klasie. Po...
~yelloy
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jedyny minus, to mały bagażnik. Ale to jest auto miejskie, a nie rodzinne.
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Auto idealne dla młodej osoby, raczej nie na trasy, ale oczywiście silnik fajnie sprawuje się tu i tu. Zwinny, szybki samochód, bardzo dobrze trzyma się drogi. Ogólnie godny polecenia.
~Bozhoff@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Wszystko cieszy, bawi i powiem szczerze ze mój podziw dla tej dziewczyny ciągle rośnie.
3,1
~xela
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
ladne, stylowe auto, ktore przy dluzszym spotkaniu mocno mnie rozczarowalo. Krotkie przejazdzki sa przyjemne byle zbytnio nie szalec (slabe hamulce i srednie zawieszenie), na trasie robi sie glosno. Przy spokojnej jezdzie jest bardzo mulowaty (slnik japonski, wegierski majacy elektroniczna przepustnice jest ok). Skrzynia biegow ma o wiele za dlugie przelozenia (polaczenie z nieelastycznym silnikiem - IDIOTYZM), poza tym wyje na jedynce jak w...
4,1
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Daję 4 bo nie ma opcji 4+. Lubię ten samochód. Bezproblemowy, w zatłoczonym mieście jest genialny. Czasami, w trasie tęsknię za bardziej komfortowym.
~Kris
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jeżdżę różnymi samochodami. Zawsze jak wsiadam do tego i podkręcę do 6000 obr / min to mi sie uśmiech powiększa. Z parkowaniem też nie ma problemu.