Lista ocen Toyota C-HR I Crossover Facelifting (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dimenzo
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Porównując samochody konkurencji, wszystkie za i przeciw, jakość wykonania i serwisu, będę wierny marce Toyota. Myślę, że w podobnym budżecie można znaleźć lepiej wyposażone samochody, ale u mnie przeważyła niezawodność i doświadczenie producenta w produkcji hybryd. Rozważałem Corollę w kombi w podobnym budżecie, ale los przypadkiem wybrał C-HR.
~Roentgen
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Mam wersje Style (czyli "podstawową" wersję dla silnika 2.0). W zasadzie jedynego czego mi brakuje to automatyczne składanie lusterek. Nie będę się wypowiadał w kwestii opłacalności, bo to kwestia subiektywna - są auta tańsze i dużo droższe. Mogłoby być taniej lub fabryczna gwarancja z 2 lata dłuższa.
~Kamil M
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Nie spodziewałem się tego, że wszystko będzie aż tak dobrze spasowane. Gdyby nie taka ilość twardego plastiku z tyłu, dałoby się odczuć, że samochód ma aspiracje do segmentu premium, no ale zrozumiałe jest, że nie może być zbytnią konkurencją dla lexusa.
~Olek Kuszeta
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Płaci się chyba bardziej za technologię niż za jakość, plastiki są mega słabe, łatwo się rysują, a samochód nie jest mega mocno użytkowany.
~tom
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
gdyby nie usterka dałbym 5,. Samochód wygląda oryginalnie, jest dobrze wykończony i dobrze wyciszony , niestety obraz psuje wyłączający się silnik .
~Gregor
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Tutaj Toyota trochę przesadziła, myślę, że ceny tych aut wzięły się czysto z popytu na nie i opinie o niezawodności samochodów Toyoty.
~manfretka
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Mechanicznie świetnie, komfort też dobry, minus za piano black i twardy podłokietnik.
~Jurek
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
Auto jest drogie, przeciętne wyposażenie, drogi serwis, drogie części, dużo usterek - ogólnie słabo
~Mieszko
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Cena wysoka, auto poza trzema elementami kompletnie wyposażone.
~Zbysio
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
W benzynie za tą kasę nic lepszego nie kupisz.
Toyota C-HR I Crossover Facelifting