Lista ocen Toyota Carina V (174) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~irjusz1980
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
ciężko będzie kupić coś większego,bardziej komfortowego, przestronnego,dynamiczniejszegoza w tak niskiej cenie. owszem już mało zostało nie wyeksploatowanych do zera. dbanie o to auto i wymiany części eksploatacyjnych na bierząco odwdzięczy się po 100 kroć
~Uncle_t
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Stosunek jakości do ceny, wypada całkiem nieźle. Mnie jedynie po przesiadce ze starszego rocznikowo Mercedesa strasznie nie podobało się wykończenie deski rozdzielczej. Tak szaro, bez wyrazu i do tego te puste, trzeszczące i słabej jakości plastiki...
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jak najbardziej stosunek jakości do ceny pokrywa się z ceną auta.Auto jest ekonomiczne nie wymaga dużych nakładów pieniężnych.Ma swoje lata ale jest bezawaryjne i dla kogoś kto nie oczekuje osiągów tylko oszczędnej jazdy i wygody.
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jest droga za model sedan z 1995 roku od pierwszego Pana z garażu zapłaciłem 12 tyś zł krajowy bezwypadkowy nigdy nigdzie nie malowany. Za te pieniądze można mieć nowocześniejszy samochód Carina to przestarzała technologia.
~E-Carina
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
rocznik 93, kupiony za 14 tys PLN - jest to najlepszy zakup jaki kiedykolwiek zrobiłem. nigdy bym nie zamienił na nowszy samochód marek: renault, fiat, citroen, volkswagen, daewoo, czy innej, słabej renomy marki
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
żeby mieć dobrą Carinkę należy troszkę wiedzieć o tych autkach, cena teraz już nie jest tak wygurowana, jednak za dobrego diesla (aby nie dokładać)trzeba z 96 trzeba dać ok 15000-19000 (cena przed obniżeniem akcyzy na sprowadzane)
~przemek.olszak@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
nie ma co ukrywac ze autko w zakupie nie jest tanie na tle konkurencji francuskiej czy niemieckiej lecz mozemy byc pewni ze zrewanzuje sie nam tania eksploatacja, bezawaryjnoscia i dlugo zywotnoscia NAPRAWDE POLECAM
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Gdyby samochód nie był zaniedbany dałbym 5, ale stan techniczny kiedy go kupiłem zostawiał wiele do życzenia. Carinę można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, często kupione w salonie serwisowane w ASO z pełną dokumentacją
~Toyociaż
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
W sumie koszt zakupu auta: 4 000 auto, +600 zawory, rozrząd, +1000 zł amory, drążek kierowniczy i coś jeszcze w zawieszeniu, w sumie komfortowe auto (klima, elektryka pełna) za 5 600 zł!

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Vtjb
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Cena jak za rocznik w porównaniu do konkurencji to wysoka , ale za cos co jest dobre trzeba zapłacić. Ogólnie mało jest carin na rynku wtornym bo nikt przeciez sie nie pozbywa dobrego auta.