Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (228) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Skrzynia w moim egzemplarzu była idealna, wymieniłem tylko w niej olej na pełen syntetyk Mobila. Bo słyszałem że ludzie tego nie robią imają problemy niekiedy z drugim biegiem.
~83pawel
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Pracuje bardzo precyzyjnie i lekko. Jedyną wadą są krótkie przełożenia. Dobre do jazdy po górskich drogach ale na trasie powyżej 100km/h zaczyna być głośno i nieekonomicznie.
~rolmaniak
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Czasem haczy, trudno wrzucić 2kę ale samochód miał wielu właścicieli którzy nie raz zapomnieli wcisnąć sprzęgło przy zmianie więc takie problemy mnie nie dziwią
~snork@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Skrzynia biegów raczej bez zastrzeżeń. W moim egzemplarzu przy niedbałym wbijaniu dwójki można usłyszeć zgrzyt. Zdarza się to większości osób, które po raz pierwszy prowadzą moje auto.
~machu84
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Precyzyjnie wchodzą biegi. Dosyć długie przełożenia, więc o charakterystyce sportowej możemy zapomnieć. Warto zwrócić uwagę na przebieg samochodu. Kompletnie nic się nie dzieje.
~Marek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Oporna.Tośka nie zluzy do sportowej jazdy.Nie ma szans nia szarzowac,chyba,ze ktos potrafi ja opanowac podczas jaiejs ostrej jazdy.Ale nie polecam bo to auto do pracy i na zakupy hehe
~mastalczak
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Wszystkie biegi wchodzą fajnie i bez problemów. 4 gwiazdki z uwagi na to że czasami redukując z 4 lub 5 włączając drugi bieg trzeba pokonać mały opór. I tyle. Reszta super.
~mcamiked
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Tak jak i silnik skrzynia bez zarzutu. Jedyne co ostatnio zauważyłem to przy szybkiej zmianie biegów z dwójki na trójkę trochę zgrzyta.
~Zbyszek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Czasem przyhacza 3 i standardowo - wsteczny. Ale ogólnie jest OK, skoki lewarka są umiarkowane i można nawet szybciutko zmieniać biegi.
~Michał
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Wytrzymała. Czasem problem z wrzuceniem wstecznego, ale poza tym bez problemów. Bardzo dynamiczna trójka,najlepszy bieg w trasie do wyprzedzania.
Toyota Corolla VIII Hatchback