Lista ocen Toyota RAV4 IV MPV Facelifting (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz elpodlako
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Jestem zadowolony. Bardziej pasował mi w 3-ciej generacji i był trochę bardziej miękki np. podczas przejeżdżania przez poprzeczne spowalniacze na mniejszych uliczkach - ale w tej RAV też jest spoko - troszkę twardszy, jednak dający pełen komfort i nie ma w nim efektu łodzi hmmm nie wiem jak to nazwać - nie jest twardy, jest dość miękki jednak w RAV4 trzeciej generacji był miększy. Jednak polecam.
~il7
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Świetne są te czujniki ciśnienia. Zapaliła mi się kontrolka ale zbagatelizowałam - i za kilka dni miałam flaka.., a nie dostrzegłszy tego, wciąż mając kontrolkę po uruchomieniu auta, ruszyłam i wyjechałam z garażu pod górkę po kostce bauma i jeszcze kilkanaście metrów przejechałam zanim się połapałam. Czyste szaleństwo, ale opona nie była stracona
~Jacek
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Zawieszenie miękkie, dobra amortyzacja, przy teście łosia około 60 km/h nie było żadnego problemu z kontrolą trakcji. próbowałem również zjazdu z asfaltu na drogę leśną (pod sporym kątem) i dało radę bez problemu. Przejazd przez garby na ulicach płynnie i bez rzucania w kabinie (garby mamy tutaj długości około 3 m i wysokości około 20 cm).
~compucar
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
poprawny, odpowiedni do charakteru auta. raczej miękkie zawieszenie. w standardzie są dość ciche całoroczne opony bridgestone; w poprzedniej ravce miałem całoroczne pirelli - zdecydowanie głośniejsze. poza tym czuję dużą masę auta na zakrętach, lecz to subiektywne odczucie..
~Karol
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Myślałem, że moja hybryda ma napęd na 4 buty. Przekonałem się o tym jak wpadłem w mokry snieg, który ledwo przysłonił gumę. 225. 65. 17. Zakopałem się jak dziecko w piaskownicy. To już nie ta stara Rav, która lubiła pobrudzić się w terenie
~Dusterrrro
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Dobrze trzyma się drogi, ale jest bardzo twardy. Po dobrej nawierzchni jedzie się idealnie, po słabej masakra. Duster nieporównywalnie lepiej tłumi nierówności, ale prowadzi się gorzej przy prędkości powyżej 140km/h.
~adam_harold
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Bez zarzutów ale samochód ma tendencje "do zrywania asfaltu" nierówności pokonuje się bez zarzutów. Niewielki promień skrętu, samochód prowadzi się delikatnie, dużo lepiej niż avensis, mimo wielkości.
~Paweł
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Tu też nie mam na razie zastrzeżeń. Raczej oceniam na duży plus na chwilę obecną. Komfort jest akceptowalny. Na dużych dołach przy wolnej jeździe potrafi mocno bujać. Wyłapuje nierówności bardzo dobrze.
~OskiIz
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Wszelkie pochyły ulicy poczujesz, jadać 60 km czujesz jakbyś jechał 100 km/h, jadąc łukiem czujesz to, kiedy masz porównanie z lepszym autem, to chcesz się go szybko pozbyć
~Lubię Auta
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Jak na SUV-a nie jest za miękki co jest dobre ale wole zawieszenia twardsze o bardziej usportowionej specyfice. Poza tym 4x4 więc wjedziesz gdzie chcesz i wyjedziesz skąd chcesz.
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting