Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017 (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yarisman
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Powyżej 90 km/h słychać z przodu wyraźne podmuchy owiewającego kabinę powietrza. We współczesnym samochodzie hałasu o takim natężeniu być nie powinno! To najistotniejsza wada Yarisa! Wyciszenie silnika i toczenia kół raczej solidne, nawet do 140 km/h! W środku nic nie trzeszczy i nie stuka. Wszystko bardzo solidnie dopasowane. I jeszcze jedno - radio potrafi swoją głośnością automatycznie dopasowywać się do głośności w kabinie w zależności...
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie! Yaris tej generacji już z 3-cylindrowym silnikiem 1,0 litra jest całkiem dobrze wyciszony, natomiast wersja z 4-cylindrowym 1,5 l jest cichutka nie tylko w mieście, a nawet (również dzięki 6-ciobiegowej skrzyni) na ekspresówkach czy przy szybkościach autostradowych. Głośniej się robi powyżej 140km/h ale nawet przy takich prędkościach nie powiedziałbym, że jest głośno..
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Hybrid 100KM 74kW
słabo.... bardzo słabo. jest wiele elementów składających się na wyciszenie albo raczej jego brak. słyszalny szum opon - wygląda na całkowity brak wyciszenia nadkoli. słyszalne szumy opływu powietrza. nieprzyjemny dźwięk silnika - skrzynia zbyt łatwo pozwala na wysokie obroty silnika.
~Grzegorz
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Dramat. Jest głośno we wnętrzu na trasie przy prędkości 120 km i narasta. Przy 140 na autostradzie jest to nie do zniesienia! Radze test przed zakupem. Ja nie zrobiłem testu i kupiłem na podstawie testów w Internecie oraz jazdy 1500 metrów, ponieważ egzemplarz testowy został sprzedany i nie było czasu.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Jak na tą klasę jest ok, choć głowy nie urywa. W mieście nie mam uwag, w trasie do 80 - 100 też jest dobrze, powyżej też da się jeździć. Częściowo zasługa skrzyni 6 biegowej i 4-cylidrowego silnika. Może jestem trochę przygłuchy, ale nie narzekam.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Hybrid 100KM 74kW
Słabo. Silnik wyje przy przyśpieszaniu. Mat wygłuszających na lekarstwo. Słychać koła i szum powietrza. Dobrze jest na parkingu gdy działa tylko elektryk ale do czasu gdy właczy się spalinowy. A wtedy boruczy bardzo głośno.
~Yaris
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Do 80/90 jest cicho. Powyżej 100 zaczyna się hałas, a przy 140 na autostradzie jest trochę niekomfortowo, ale znowu - Yaris to auto miejskie. Zero szumów przy spokojnej jeździe w mieście.
~Polecam!
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Tu duże zaskoczenie -japońskie auta nigdy nie słynęły z przesadnie dobrego wyciszenia, a tu jest na prawdę ok. Spokojnie można rozmawiać, czy słuchać radia do 130km/h.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Nie najlepsze wyciszenie nadkoli i właściwie całej płyty podłogowej. Ale w innych autach tego segmentu jest podobnie. Za lepsze parametry trzeba znacznie więcej zapłacić.
~Stanley
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Przy minimalnym dapnieciu w pedal słychać obciążenie dla silnika . W mieście wystarczy w trasie dostatecznie cicho do 120
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017